Зміст

  • Процес приготування

Процес варіння самогону, завжди буде актуальним серед Російського населення. Незважаючи на спроби вистежувати порушників і карати за домашнє самогоноваріння, російський народ все одно продовжує виготовляти самогон. Зробити своїми руками самогонний апарат і приготувати смачний і незвичайний спиртний напій з будь-яким смаком не проблема для справжнього чоловіка.

Але гнати цей напій в квартирі не так зручно, запах, як ні старайся, поширюється і доноситься до сусідів. Звичайно, нічого страшного в цьому немає, але не кожен хоче, щоб сусіди знали, що житель по сусідству варить самогон для себе. Тому під час варіння можна використовувати різні добавки, які приховають запах. Приміром шоколадні цукерки, будь смоктальні цукерки або халву можна використовувати в даних цілях.

Якщо ви зважилися робити такий самогон, то приготуйтеся, що смак буде досить специфічний і незвичний. Такий смак оцінять по праву гурмани, а якщо він вам сподобається, то з нього також можна приготувати різні напої. Присмаку самогону в даному напої не буде відчуватися взагалі. Багато людей сприймають самогон з цукерок як жарт, мовляв, хто ж буде варити самогон з шоколаду? Але спробувавши цей незвичайний напій можна точно сказати, що варити самогон з цукерок – стояча справа.

Найбільший плюс – це приємний запах. Для приготування необов’язково використовувати дорогі свіжі цукерки. Відмінно підійдуть списані, трохи залежалися цукерки. Якість даного продукту буде залежати від майстра, адже можна зіпсувати будь-який продукт, навіть такий. Для перегонки краще використовувати хороший якісний апарат.

Процес приготування

Шоколадний почали самогон гнати ще в радянські часи. Він був дуже популярний в селах і селах, де неподалік знаходилося сільпо з різними цукерками радянських часів. Там завжди були різні карамельки, іриски, шоколадні і мармеладні цукерки, які підлягали викиди і списанню, тому місцеві жителі з радістю скуповували їх за дешевою ціною на самогон, адже термін придатності, заветренность і поганий вигляд цукерок ніяк не вплине на його смак.

Якщо готувати самогон з карамельних цукерок, то нам буде потрібно 5 кг карамельок з начинкою або шоколадних цукерок (їх можна використовувати трохи менше 3 кг). Карамельки слід замочити в 19 л підігрітої води і чекати поки вони повністю розчиняться. В цей час розводимо 290 г дріжджів і додаємо в наші цукерки. Засипаємо все це в одну велику ємність, закорковуємо і ставимо в тепле місце бродити. Через тиждень, коли суміш добре забродила, можна починати перегін, найкраще такий самогон перегнати два рази.

На виході у вас вийде 5 л відмінної, смачного і ароматного напою, який буде пахнути виключно цукерками і не потребує ніякої ароматизації. Фільтрувати необхідно: пропускаємо через щільний шар марлі і вати з використанням активованого деревного вугілля. Щоб краще відфільтрувати на кожні 3 листа на вату насипаємо столову ложку цукру і 50 г соди. Поки дані інгредієнти будуть протікати по трубочці, вони розчиняться і додадуть напою ніжний і м’який смак.

Крім цього, ви можете міксувати напій абсолютно по-різному. Можна додати кілька кілограм шоколадних цукерок, упереміш з смоктальними карамельками, а також додати халву, якщо ви любитель такої солодощі. Такий мікс створить неймовірно ніжний і незвичайний смак, плюс до всього аромат у напою буде дійсно приємний.

Самогон з шоколадних цукерок це швидше делікатес і підійде до смаку не кожному, але він є відмінною альтернативою напою на цукровій основі, не гірчить і має шоколадне післясмак. До того ж можна швидко утилізувати цукерки, які довго лежать без діла або не сподобалися за смаком і лежать до кращих часів. Вони відмінно підійдуть для використання в цьому рецепті.