Самогонний апарат дачний

Зміст

  • Напої на дачній самогонному апараті
  • Який самогонний апарат вибрати
  • Апарат «Дачник»
  • Потужність
  • Експлуатація
  • Базова комплектація

Дача – відмінне місце, щоб провести вихідні на природі посидіти у дворі за столом у дружньому або сімейному колі. Не випити при цьому буває просто грішно. Тільки навіщо брати алкогольні напої в Самогонний апарат дачниймагазині? Адже дача – це свої фрукти і ягоди (яблука, груші, сливи, малина, смородина тощо), від яких в урожайні роки ломляться дерева і кущі. Часто їх просто нікуди подіти.

Оптимальним варіантом у цьому випадку є покупка дачного самогонного апарату. Це дозволить самостійно виробляти з урожаю ягід і фруктів самогон та інші спиртні напої. Тим більше, що магазинна горілка за смаковими і якісними показниками не йде ні в яке порівняння з натуральним продуктом власного виробництва.

Самогонний апарат дачний дасть можливість завжди мати великий запас високоякісної самогону, що дозволить забути про купівлю магазинних спиртних напоїв. Тим більше, що ціни на них захмарні, а якість вельми сумнівне.

Напої на дачній самогонному апараті

За допомогою самогонних апаратів можна робити не тільки самогонку. Вони дозволяють робити безліч напоїв, в тому числі і аналоги таких відомих продуктів світової алкогольної індустрії як коньяк, ром, джин, кальвадос, текіла, віскі та ін Тут поле для творчості та експериментів просто величезна. Звичайно ж, торгувати напоями домашнього виготовлення не можна, так як це заборонене законом, однак забезпечувати себе, дивувати родичів і гостей ніхто не заважає. Вибираючи самогонний апарат для експлуатації на дачі, потрібно врахувати деякі нюанси. Мова про них піде нижче.

Який самогонний апарат вибрати

При виборі самогонного апарату для дачі потрібно відштовхуватися від того, чи є на ділянці проточна вода (водопровід або свердловина з насосом). Згідно технології, кінцевий продукт під час перегонки охолоджується в змійовику. Найчастіше це вимагає постійного припливу холодної води.

У міських умовах не становить праці підвести шланг до самогонному апарату – водопровід у квартирах є. Однак дачні ділянки підключені до нього не завжди. А навіть якщо і підключені, то дачникам Самогонний апарат дачнийнерідко воду дають за розкладом, або взагалі як доведеться. В даному випадку краще зупинити свій вибір на самогонному апараті непроточного типу або універсальному.

Апарат «Дачник»

Самогонний апарат моделі «Дачник» користується великою популярністю, як в аматорів, так і професіоналів в домашньому самогоноварении. Він здатний функціонувати в двох режимах – як дистилятор і ректіфікатор. Самогонний апарат моделі «Дачник» дає можливість проводити в домашніх умовах не тільки самогон, але і висококласний етиловий спирт (міцність до 96°).

«Дачник» — це не просто назва моделі. Справа в тому, що даний самогонний апарат придбав велику популярність у власників дач і присадибних ділянок. Він дуже компактний і простий в експлуатації. Апарат відрізняється найвищими показниками розділовій здатності. Це дозволяє використовувати ректифікаційної колони «Дачник» для виробництва не тільки спирту, але й високоякісної горілки.

Апарат зроблений з нержавіючої сталі харчового призначення, що виключає можливість корозії, збільшує його довговічність і забезпечує високу чистоту продукту на виході. Матеріал змійовика – високоякісна мідь. Сухопарник дозволяє відводити в процесі виготовлення самогону важкі речовини (ацетон тощо).

Сухопарником називають спеціальну ємність. У неї під тиском потрапляють спиртові пари, що містять у складі непотрібні і важкі фракції. У сухопарнике відбувається осушення пара і все зайве відсіюється, завдяки гравітаційної сепарації. Непотрібні фракції осідають в спеціальній ємності, а очищені спиртові пари направляються в теплообмінник. Дана технологія забезпечує високу чистоту готового продукту на виході.

Потужність

В режимі дистилятора апарат має продуктивність 0,7 літра етилового спирту. В режимі ректифікаційної колони Самогонний апарат дачнийпродуктивність становить 0,4 літра. Тобто середня вироблення становить 0,55 літра в годину.

Експлуатація

Даний самогонний апарат дуже простий в експлуатації. Все що потрібно – це поставити ректифікаційної колони на стандартну бутель ємністю 3 л. Такі є в будь-якому господарстві (використовуються для домашньої консервації). Можна додатково придбати перегінний куб

Вода від крана до апарату підводиться за допомогою спеціального шланга з оптимізованим перехідником, який поставляється в комплекті. «Дачник» підходить для використання на будь-яких типах кухонних плит, крім індукційних. Даний самогонний апарат є нечисленним ректифікаційної колоною періодичної дії з самоустанавливающимся процесом. Йому не потрібно додаткове регулювання, якщо тепловий режим вибраний правильно.

Базова комплектація

Компанія-виробник надмалих ректифікаційних колон «Дачник» за замовчуванням комплектує свою виробами наступними додатковими елементами:

  • Нагрівальної насадкою потужністю 350 Вт для стандартної бутлі на 3 л;
  • Шлангами для доставки води;
  • Термостійким силіконовим патрубком для штуцера відбору;
  • Вузлом відбору з регулюючим компонентом.

У комплекті також йде інструкція.

Підводячи підсумки, можна сказати, що «Дачник» — це компактний і простий в експлуатації самогонний апарат з великими можливостями. Його наявність в домашньому господарстві дозволить власнику повністю відмовитися від покупного алкоголю.