Самогонний апарат мідний

Зміст

 • В чому особливості апарату з міді?
 • Можна зробити апарат самогонного типу з міді своїми руками?
 • Змійовик з міді: переваги
 • Виготовлення змійовика своїми руками

Самогонний апарат – це складний пристрій, яке має бути в домі у кожного, хто любить якісний алкоголь та обожнює різноманітність смаків. Стандартний самогонний прилад складається з: перегінного куба, змійовика, холодильника і відстійника. Існує безліч приладів такого типу, вони відрізняються за матеріалом, розміром, формою, ціну і т. д. Особливу популярність придбав мідний апарат, Самогонний апарат міднийякий має свої особливості в будові і подальшій роботі. Давайте разом розберемося в цьому питанні.

Він виконаний одним з небагатьох металів, який за своїми характеристиками має необхідну жорсткість, але в теж час легко обробляється. Саме з цієї причини, найчастіше, мідні прилади виготовляються вручну. Для того щоб із звичайної поверхню з шорсткостями, зробити апарат нового класу, вам необхідно буде гарненько відшліфувати його. Після такої процедури, ваш прилад почне світитися і буде гідний самої королеви. Крім того, мідь в таки приладу не може зіпсуй алкоголь, а швидше навпаки. Так, мідь здатна вбирати в себе шкідливі властивості алкогольних опадів, нержавійка на таке нездатна.

В чому особливості апарату з міді?

Багато професіоналів самогоноваріння вважають, що незважаючи на різноманітність матеріалів для самогонних приладів, скоро всі вони поступляться місце мідному. А нержавійка назавжди вийде з моди. Але, як би там не було, давайте краще розглянемо які особливості приховують мідні самогонні апарати:

 • Мідь позбавляє самогон від оксиду сірки – якщо ви коли-небудь займалися самогоноварінням ви знаєте, що після самого процесу самогонний прилад має неприємних запах і легка гіркуватий смак. Але, вчені знайшли відповідь на це питання, необхідно використовувати мідні апарати, які вбивають даний антиоксидант і не дають самогону псуватися.
 • Після кожного самогоноваріння в перегінному кубі, будуть з’являтися кислоти, які пізніше буде необхідно видаляти з допомогою лимонного соку.
 • Самогонні прилади з міді не є новими, але ще не поширилися на ринку. Саме тому ви зможете бути єдиним жителем у своєму місті, який використовує прилад такого типу. На жаль, їх поки не випускають вітчизняні фірми, а тому ви можете замовити його в інтернеті або ж вибрати собі варіант попроще прямо на ринку.

Ще одним явним відмінністю такого прибораа є точна подача температури води, а також можливість його виключення в потрібний момент. З таким апаратом, ви зможете не турбуватися про те, тече змійовик, справна і трубка і добре фільтрується самогон. З його допомогою ви зможете зробити високоякісний продукт без зайвих клопотів.

Можна зробити апарат самогонного типу з міді своїми руками?

Якщо ви раніше не займалися готуванням самогону і погано розбираєтеся в цьому, фахівці не радять Самогонний апарат міднийвиготовляти його самостійно. Адже найчастіше новачки ще не знають принципи і тонкощі самогоноваріння, а отже не зможуть зробити хороший апарат. Але, якщо ж ви хочете перевірити себе у даній справі і спробувати зробити схожий мідний прилад будинку, дотримуйтесь інструкції:

 • Для початку необхідно скласти особистий проект з необхідним матеріалом і приблизними витратами на підготовку та виготовлення. Порахуйте, скільки грошей у вас піде на лист міді, трубки і інші інструменти, але не забудьте, що вам не обійтися без допоміжних матеріалів та інструментів. Оцініть і необхідні розміри майбутнього приладу, щоб знати скільки матеріалу вам знадобиться.
 • Не складайте креслення своїми руками, інакше у вас є ризик того, що ваш проект не буде працювати або може призвести до сумних наслідків. Перед тим як розпочати виробництво приладу знайдіть в інтернеті креслення, щоб знати, як зробити змійовик, труби, перегінний куб і інші деталі.
 • Після того як ваші креслення будуть готові, вам буде необхідно зробити нам викрійку з мідного листа. Так, вона потрібна для виготовлення перегінного куба і охолоджувальної труби, в якій знаходиться змійовик.
 • Виріжте викрійку і зробіть отвори у всіх потрібних місцях.
 • Далі слід один із найбільш важких етапів – це додання міді необхідної форми. Багато майстри кажуть, що правильно це зробити дуже складно, адже це займає багато часу, сил і концентрації на рухах.
 • За допомогою трубки невеликого діаметра сформуйте змійовик, він необхідний для фільтрації браги і в подальшому змійовик служить для її охолодження. Для того щоб його зробити, потрібно лише намотати частину мідної трубки на трубу великого діаметру.
 • Після цього слід збірка – тут вам необхідно бути вкрай уважним, так як процес досить складний і, якщо щось піде не так, ви можете зіпсувати всю конструкцію. Крім того, необхідно ретельно стежити за якістю зварювання матеріалів, адже в іншому випадку вони можуть пропускати повітря, рідина або шкідливі випаровування.
 • Якщо у вас є можливість, необхідно використовувати пайку з срібла для отримання кращих властивостей самогонного апарату. Якщо ж такого немає, можете використовувати свинець, однак він не володіє такою гарною переносимістю температури, а також погано реагує на зовнішні впливи, але коштує набагато дешевше.
 • Для того щоб отримати особистий самогонний апарат, необхідно прочитати і наслідувати даної інструкції. Щоб досягти гарного вигляду, відполіруйте і відмийте його до блиску.

  Змійовик з міді: переваги

  Багато самогонники вважають, що мідний самогонний апарат – це невдала ідея, так як мідь є Самогонний апарат міднийтоксичною речовиною. Але, насправді, це зовсім не так, більшість французів при виготовленні алкоголю віддають перевагу саме мідні дистилятори, які у них носять назву алабамики. Вони вважають, що всупереч загальній думці, він, навпаки, має здатність прибирати зайві речовини з алкоголю.

  Змійовик можна зробити не тільки з міді, також підійде алюміній і неіржавіюча сталь. Але, якщо слухати експертів, то такі метали поступаються міді в кілька разів, причому мова йде не стільки про тепло провідності, скільки про якість самого товару. Крім того, слід врахувати, що для того, щоб зробити змійовик, необхідні тільки харчові метали, які при високій температурі не вступають в реакцію зі спиртом. Але знайти такий матеріал досить складно, а іноді й неможливо. Саме тому, змійовик краще робити з міді, або ж перевірених матеріалів.

  Виготовлення змійовика своїми руками

  Якщо ви вирішили робити самогонний апарат своїми руками, змійовик є однією з найважливіших частин даного процесу. Для його виготовлення візьміть мідну трубку, а також підготуйте велику трубу, на яку будете накручувати свій майбутній змійовик, для додання йому форми. Щоб труба не деформувалася, заповніть її піском або іншим щільним матеріалом. Після чого можете приступати до накручування. Але, для того щоб у процесі мідна трубка не з’їхала, закріпіть її з одного боку. Після цього починайте закручувати змійовик з потрібним вам відстанню. Коли процес буде завершено, і закріпіть інший кінець трубки. Після цього можете звільнити трубу від піску або того матеріалу, який ви в нього засипали.

  Заздалегідь варто попередити про те, що ваша трубка зі змійовиком повинні вміщуватися в охолоджувальну трубу, а тому заздалегідь прорахуйте і вымеряйте її діаметр. Після того, як робота буде закінчена. Помістіть змійовик в холодильник, закрийте отвори і поставте заглушки. Герметизують поверхню і простежте, щоб з неї не виходила рідина.

  Самогонний прилад з міді – це не новий продукт на цьому ринку, однак з кожним днем він стає все більш популярним. Незважаючи на загальну думку про те, що мідь є токсичною, експерти самогоноваріння повністю розвіюють даний міф і стверджують, що мідь навпаки має здатність прибирати шкідливі речовини з браги. З мінусів даного приладу можна відзначити тільки його високу ціну. Але, він їй повністю відповідає.