Скільки виходить з організму вино

Зміст

 • Який вплив червоного вина на організм людини?
 • За скільки часу з організму виводиться вино?
 • Як підвищити швидкість вивітрювання вина з організму?

Корисні властивості вина досі є причиною численних суперечок і розбіжностей серед науковців. Одні схильні стверджувати, що келих вина позитивно впливає на серцево-судинну систему людини, інші – що щоденне вживання вина прямий шлях до алкоголізму. Вино було широко розповсюдженим напоєм ще з давніх часів, проте лікувальні напрями стали поступово розвиватися тільки в 90-х роках.

Терапія вином не складається лише з прийому алкоголю усередину, його можна активно використовувати зовнішньо. Червоне вино має відмінні показники в боротьбі з шкірою, що в’яне, втратила пружність і еластичність, тому воно все частіше застосовується в косметології. Містяться у вині корисні елементи (цинк, кальцій, калій, вітаміни, поліфеноли та багато іншого) знешкоджують в людському організмі негативні скупчення і нормалізують роботу всіх систем.

Який вплив червоного вина на організм людини?

Скільки виходить з організму виноЧервоне вино за своєю суттю є органічним речовиною складної структури. Виходить воно з відомої багатьом технології (бродінням виноградного сировини). Складається такий напій більш ніж з 600 різноманітних хімічних речовин, серед яких вода, глюкоза, фруктоза, різні кислоти, дубильні речовини і корисні мікроелементи. Сумарна кількість таких речовин безпосередньо залежить від технології виробництва вина, його виду та ступеня витримки, а також ряду інших факторів. Про те, чи впливає вино на організм людини, є багато протиріч, дослідження його складу дозволяють зробити висновок, що при помірному вживанні напою помітно прояв позитивної тенденції до нормалізації стану здоров’я.

Скільки потрібно випивати алкоголю, щоб стабілізувати функціонування організму точно сказати складно, тут все залежить від індивідуальних особливостей. Однак, якщо випивати протягом тижня до трьох келихів смачного напою можна значно поліпшити кров’яний тиск та знизити процес утворення холестеринових бляшок, тромбів і судин. У практиці є багато випадків зниження ризику розвитку онкології при вживанні вина. Якщо мова заходить про вплив на організм різних сортів напою, то тут варто врахувати, що самим позитивним дією все-таки має червоне вино, виготовлене з червоних сортів винограду. Насичений і ароматний смак такого напою крім цілющого дії, робить загальний розслабляючий і заспокійливий. Що стосується поширеності винної терапії, то багатьма клініками на сьогоднішній день цей спосіб активно застосовується.

За скільки часу з організму виводиться вино?

Так як у повсякденному житті кожен з нас часто зустрічається з різними святковими застіллями, вживання алкоголю на яких не виключено, багатьом цікаво знати, скільки часу має пройти, щоб організм повністю очистився. Будь-який спиртний напій, будь то вино, шампанське або коньяк містять в собі спирт (етанол), який вивітрюється з організму такими способами:

 • Скільки виходить з організму виночерез легені;
 • через желудочо-кишковий тракт;
 • через нирки.

По часу в одних алкоголь вивітрюється швидко, в інших – повільно, швидкість в основному залежить від анатомічних особливостей організму. Вино при попаданні в організм підлягає ряду перетворень незалежно від того, скільки було випито. Натуральне вино, вміст спирту в якому тримається в невеликих межах, через деякий час вивітрюється. Знати яким чином спирт виводиться з організму і скільки часу буде потрібно для цього бажає кожен. Виходить спирт, що міститься у вині, двома способами:

 • у початковому вигляді;
 • як продукти розпаду (оцтова кислота).

Присутній у вині спирт виходить через легені і шкірні покриви, тому від людей, що вживають спиртне часто йде неприємний запах.

Більшість людей, які розпивають спиртну продукцію, нічого не знають про те, скільки за часом вивітрюється спирт. Червоне вино, на відміну від інших алкогольних напоїв, швидко вивітрюється. Об’ємом в 100 г воно вивітрюється приблизно за 1,5 години, відповідно при розпиванні 200 г часовий період збільшується вдвічі. Потрібно також знати, що стільки часу він вивітрюється у тих, чия маса тримається в межах 80 кг. Це дозволяє зробити висновок, що час, за який алкоголь вивітрюється з організму, безпосередньо залежить від маси тіла. При меншій вазі алкоголь вивітрюється довше. Приблизно обчислити швидкість, за яку алкоголь вивітрюється з організму можна шляхом множення коефіцієнта (0,77 при вазі 60-75 кг) на обсяг випитого вина (р).

Як підвищити швидкість вивітрювання вина з організму?

Скільки виходить з організму виноІноді при вживанні вина або іншого алкоголю у великих обсягах рівень спирту в крові тримається тривалий час, а часу чекати повного очищення крові від спирту просто немає, можна застосувати різні засоби. Зменшити всмоктування алкоголю і значно збільшити швидкість вивітрювання можна за допомогою наступних прийомів:

 • Активоване вугілля (завчасний прийом у співвідношенні 1:10). Рекомендується вживати активоване вугілля протягом усього часу застілля по 2 таблетки на годину.
 • Ще одним дієвим способом підвищення швидкості вивітрювання є вживання великої кількості рідини, причому бажано віддавати перевагу вітамінізованим напоїв
 • Якщо раптом відсоток сп’яніння організму тримається в тих же межах, можна вдатися до фізичних вправ і сечогінних препаратів.

Зазначимо, що пити гарячий чай або каву в цілях вивітрювання алкоголю не рекомендується, при вживанні таких напоїв рівень сп’яніння тримається на тому ж рівні. Чай і кава є збудниками нервової системи, тому можуть спровокувати різке погіршення самопочуття.