Рецепт для мультиварки Brand 502

Цей ароматний сливовий джем в мультиварці джем готується з половинок непротертих злив, які варяться з цукром до желеподібної консистенції, в кінці варіння в джемі з мультиварки залишаються шматочки фруктів. Для приготування джемів в мультиварці, як правило, використовують фрукти, багаті пектином, такі як айва, кислі яблука, сливи, аґрус і чорна смородина. На відміну від варення, джем готують в один прийом, уваривая підготовлені плоди не більш півгодини при високій температурі і частому помішуванні. Готовий джем можна законсервувати на зиму або використовувати у випічці, у вигляді начинки для пирогів і прошарку тортів.

Час підготовки: 15 хвилин

Час приготування: 40 хвилин

Обсяг готового джему: 1,75 л.

Інгредієнти для страви «Сливовий джем в мультиварці»:

  • – сливи 1,5 кг
  • – цукор 5 ст.
  • – вода 1 ст.

Як приготувати сливовий джем в мультиварці:

Стиглі сливи промиваємо в проточній воді, робимо надріз гострим ножем уздовж борозенки і виймаємо кісточки.

Викладаємо підготовлені сливи в чашу мультиварки, додаємо склянку води і встановлюємо режим «варка на пару» або будь-який інший, підтримує температуру в 100 градусів і вище.

Вже через 10 хвилин варіння при відкритій кришці, сливи не стануть м’якими, шкірка полопается, значить, саме час додати цукор.

Всипте потрібну кількість цукру, перемішайте і встановіть режим «випічка», кришку мультиварки весь час тримаєте відкритою.

Далі потрібно варити джем при високій температурі до готовності, не забувайте помішувати його силіконової лопаткою і при необхідності ложкою знімати піну.

Уварюємо джем 25-30 хвилин, до тих пір, поки крапля не буде розтікатися на холодному блюдце.

Трохи остудивши, розподіліть готовий джем по стерилізованим банкам і закрийте прокип’яченими кришками. Якщо ви не закриваєте сливовий джем на зиму, потрібно зберігати його в холодильнику.

Рецепт «Сливовий джем в мультиварці» підготувала Sleepy