Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопора

Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопораНавіть при наявності штопора відкриття винної пляшки не таке вже й проста справа, а вже тим більше складно і проблематично вирішити питання, як відкривати вино без штопора.

Чи можлива в сучасному розвиненому світі подібна ситуація, адже придбати такий інструмент, як штопор не становить проблем. Правда, у вільному продажу він реалізується лише в спеціалізованих торгових закладах і припустимо, що в маленьких населених пунктах такі магазини можуть бути відсутніми.

Можливі причини відсутності штопора

Все одно дбайливі господарі заздалегідь потурбуються, щоб в їх будинку була і така кухонна дрібничка, як штопор.

Також рекомендуємо прочитати:

І все-таки штопор може бути в наступних ситуаціях:

 • Господарі будинку абсолютно не п’ють вина, а пляшку приніс хто-небудь з гостей.
 • Компанія вибралася на пікнік в підготовленому стані.
 • Суто жіноча компанія.
 • Штопор ігнорується навмисне, щоб хто-небудь виявив життєву кмітливість.
 • Розпивання пляшки вина відбувається спонтанно в невідповідних для цього умовах.
 • Розпивання пляшки вина відбувається вперше в житті.
 • В будинку майстра

  Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопораЯк відкрити пляшку без штопора в будинку або квартирі, де він відсутній, зазвичай не є великою проблемою. Особливо якщо в цьому місці проживає більш або менш майстровий чоловік.

  У нього обов’язково знайдуться такі інструменти та матеріали:

 • Викрутка.
 • Шуруп.
 • Пасатижі.
 • Електричний шуруповерт.
 • Інструменти перераховані в тій же послідовності, в якій вони будуть потрібні. Спочатку за допомогою викрутки або шуруповерта глибоко в пробку слід вкрутити шуруп, а потім висмикнути її за допомогою пасатижів, вхопившись за ними голівку шурупа.

  В будинку інтелігента

  Якщо чоловік — працівник інтелектуальної праці, і в його будинку немає ніякого інструменту, справа з раскупориванием пляшки може значно ускладнитися.

  Хоча елементарно проштовхнути пробку всередину великого розуму не потрібно. Розумом можна блиснути, якщо згадати фізику і звернутися в цій справі до використання важеля. На роль важеля може підійти що-небудь з кухонного начиння: велика дерев’яна обробна дошка з ручкою або скалка.

  Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопораЩе потрібно наставка на пробку у вигляді якого-небудь круглого стрижня. Для цієї мети дуже добре підійде пальчикова батарейка. Для застосування важеля потрібно надійна точка опори. Нею може послужити край підвіконня, ванни або дивана. Один кінець качалки або обробної дошки слід підвести під цей край. Знизу встановити пляшку з наставкой над пробкою. У разі необхідності під дно пляшки спорудити опору у вигляді табуретки або стопки книг. Залишається важелем натиснути на батарейку і проштовхнути пробку всередину пляшки. Попадання туди батарейки слід все ж не допустити.

  Читайте також: Прості рецепти виготовлення вина з кульбаб і ромашок

  Додатково залучити закони фізики варто ще раз, і перед процесом вдавлювання пробки підігріти шийку пляшки в гарячій воді. Скло від нагрівання розшириться і пробка прослизне набагато легше.

  Пікнік на автомобілі

  Штопор — це не шампур і не взяти його з собою, організовуючи вилазку на природу, цілком реально. Подальші дії по відкупорювання винної пляшки будуть залежати від того, яким чином ця вилазка відбулася.

  Якщо на автомобілі, то це обставина дуже спростить справу. Зазвичай будь-який транспортний засіб укомплектований хоча б мінімальним набором інструменту. Корок із пляшки можна просто виколупати за допомогою викрутки, раскрошив її на шматки. Більш просунутий автомобільний спосіб — це накачати автомобільним насосом всередину пляшки повітря, який і виштовхне пробку назовні.

  Якщо є бажання проштовхнути пробку всередину, то можна скористатися автомобільним домкратом. Дно пляшки потрібно встановити на домкрат, а пробку уперти в якій-небудь стрижень. Щоб метал домкрата не розчавив скло пляшки, під її дно слід підкласти прошарок з деревини або товстої тканини.

  Піший похід

  Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопораЯкщо ж до місця пікніка відпочиваючі прибутку в пішому порядку, то запечатана пляшка вина може доставити їм масу клопоту.

  Найпростіший спосіб вийняти пробку з допомогою ножа або розкришити її на шматки. Робота з ножем — заняття небезпечне і вимагає підвищеної обережності, тим більше в міцних обстановці пікніка вона небезпечно подвійно.

  Щоб проштовхнути пробку всередину на природі за допомогою сокири чи ножа реально зробити дуже ефективний по своїй дії важіль. Потрібно тільки підібрати підходящу міцну гілку з сучком, відходить убік під 90°, який буде проталкивающим штирем. Більш короткий кінець гілки від сучка слід протягнути під яку-небудь корч. Сучок направити на пробку, а на довгий кінець важеля натиснути.

  Читайте також: Виготовлення ігристих вин

  Метод з вогнем

  Після розведення багаття реально спробувати пропалити в пробці отвір. Для цього потрібен відповідний металевий штир або шматок дроту. Щоб нагрітий метал було зручно і безпечно тримати в руках, його потрібно закріпити на який-небудь підходящий шматок гілки.

  Способи відкривати вино, закупорені в пляшках без штопораЯкщо пропалювання пройде успішно, тоді через отримане отвір треба протягнути ту ж дріт, але з загином на кінці. Потягнути трохи назад, щоб загин зачепився за низ пробки. Потім додатково увігнати в отвір підходящий по товщині шматок гілки, щоб щільніше затиснути дріт, і плавним нерізким зусиллям постаратися витягнути винну закупорку.

  Спонтанне розпивання вина

  Така дія може статися де завгодно, якщо у когось раптом сталося приємне, але несподівана подія, яке необхідно терміново відзначити.

  Це може статися навіть на робочому місці, наприклад, в офісі. Для цього місця є дуже підходящий метод відкупорювання пляшки з вином за допомогою канцелярських скріпок. Втім, цей метод досить педантичний і якщо він недостатньо освоєний, тоді краще вдатися до допомоги інших канцелярських приладдя, присутність яких в кожному офісі гарантовано.

  Можна взяти пластикову або металеву авторучку, краще всього саму тонку і міцну, але обов’язково стару тому, що після застосування не за призначенням писати нею буде вже неможливо. Власне знадобиться не вся авторучка, а тільки нижня її частина. Хоча спочатку використовується ручка цілком. Гострий її кінець вганяють в пробку і, супроводжуючи обертальними рухами, пропихають крізь неї. Коли кінець авторучки вийде всередині пляшки, тоді розбирають її, залишивши тільки деталь, воткнутую в пробку. Через неї і наливають вино, а відкривати пляшку повністю навіть немає необхідності.

  Щоб ручка увійшла в пробку більш легко, доцільно зробити попередній отвір яким-небудь більш гострим предметом.

  Суто жіноча компанія

  Для такої компанії дозвіл будь-яких проблем — це колективна праця. Щоб дістатися до вмісту пляшки навіть найпростішу дію проштовхування пробки всередину, жінці в поодинці не під силу. Хоча інструмент для такої дії у неї завжди під рукою, точніше, під ногою — це туфельный каблук шпилька.

  Діяти жінкам доведеться спільно приблизно таким чином:

  • Двоє міцно тримають пляшку, поставивши її на підлогу.
  • Ще двоє піднімають щасливу власницю шпильки над пляшкою.
  • Остання учасниця направляє шпильку на пробку.
  • Жінка прес тисне всією своєю масою на каблук власної туфлі і далі на пробку.
  • Подруги в цей час підтримують її під руки, допомагаючи утримати рівновагу, і закривають їй очі, щоб вона не боялася висоти.

  Читайте також: Сонома — виноробство і вина Сономи

  Тест на кмітливість

  Ситуація, коли навіть при наявності штопора їм не дадуть скористатися може скластися, якщо рішення задачі по откупориванию пляшки є випробувальним тестом.

  Подібним чином дівчата можуть відчувати хлопця на придатність до сімейного життя або в компанії хлопців виникне суперечка, хто крутіше прикладної кмітливості.

  У першому випадку зійде й гусарський метод відділенні горлечка пляшки разом з пробкою хвацьким помахом руки. Щоб ця бравада сталася більш гладко місце розколу скла краще визначити заздалегідь, процарапав його яким-небудь твердим предметом. Через брак склоріза — це реально зробити, потерши шийкою пляшки об бордюр або гострий кут зовнішньої стіни цегляного будинку, не забуваючи прокручувати пляшку, щоб подряпина колечком охопила всі горлечко. Після цього залишається тільки завдати акуратний удар горлечком об щось тверде. Хоч би й про той же бордюр.

  У випадку з чоловічим суперечкою головним буде не швидкість виконання завдання, а новизна і незвичність методу. Тут, щоб відкривати пляшку, поспіх ні до чого, докладність — ось запорука успіху.

  Ось відповідний метод з підручних засобів, щоб здивувати компанію.

  Для цього потрібно:

 • Великий цвях або шматок дроту.
 • Носову хустку.
 • Щіпка дрібного щебеню.
 • Спочатку в центрі пробки робиться маленький отвір. Його можна виконати цвяхом або шматком жорсткої дроту. Потім за допомогою цього ж цвяха або який-небудь палички в отвір просовується носовичок центральної своєю частиною так, щоб зверху залишалися всі його чотири куточка. Після в ту ж дірочку тим же методом протискується кілька дрібних камінчиків, які накопичуються в мішечку, створеному хусткою, у невеличку купку. Тепер якщо потягнути за куточки хустки, зібравши їх в один пучок, хустку разом з камінням вже не зможе вільно пройти крізь маленький отвір, а потягне за собою всю пробку.

  Друзі будуть здивовані, а плечі винахідливого індивідуума, проделавшего такий трюк, опухнуть від заохочувальних поплескувань.

  Так що відважитися на терені великих відкриттів щодо вирішення таких нагальних побутових проблем все-таки варто.