Що ж таке тефф?

Теффі — це зернова рослина, яке вирощують не тільки для сіна, але і для використання в приготування їжі, тобто, для самого зерна.

Цей продукт володіє безліччю корисних властивостей, тому нині він популярний серед шанувальників здорового способу життя та харчування, а так само серед тих, хто прагне до схуднення.

Цей злак при можливості можна спробувати в ефіопському ресторані, де хліб, який подають до всіх основних страв, виготовляють саме з зерна теффа.

В першу чергу, це рослина — джерело багатьох вітамінів. Наприклад, при прийомі продуктів з теффом, організм буде збагачуватися вітаміном С, корисним протеїном без надзвичайно шкідливого холестерину. Низький рівень цукру дозволяє вживати в їжу цей продукт і людям, які хворіють на цукровий діабет, а так само всім, хто страждає алергією або непереносимістю такого білкового речовини, як клейковина. Ці властивості допомагають дотримуватися дієти. До всього іншого, теффі допомагає знизити апетит і позбавити людину від голоду на більш тривалий період часу, ніж інші вуглеводи. Таким чином стає зрозуміло, чому тефф діє найбільш безболісно серед усіх своїх конкурентів.