В яких пропорціях потрібно змішувати віскі з Колою, можна часто вживати цей коктейль?

В яких пропорціях потрібно змішувати віскі з Колою, можна часто вживати цей коктейль?Немає нічого краще, ніж випити якийсь холодний коктейль після важкого дня. А якщо день був дуже важким, і вам необхідно переключитися, то чому б не випити алкогольний коктейль? Сьогодні ми з вами поговоримо про один коктейль, який можна випити в барі, так і в домашніх умовах — віскі з Колою. Ви дізнаєтеся рецепт приготування цього коктейлю, а також тонкощі і нюанси, завдяки яким, він буде ще смачніше.

Рецепт віскі з Колою

Взагалі, ніхто не забороняє вам змішати ці два напою в будь-якій пропорції. Однак, за класичним рецептом, необхідно змішувати однакову кількість віскі і коли. Після чого, необхідно додати до напою кілька шматочків льоду, і м’яту.

Перед тим, як почати готувати такий коктейль, потрібно правильно вибрати віскі. Він повинен бути:

Також рекомендуємо прочитати:

 • Кукурудзяним.
 • Приготовлений з суміші солоду і зернових.
 • Витримкою не менше трьох років.
 • Тобто, іншими словами, для цього коктейлю краще взяти недорогий віскі. Дорогий і якісний ви, швидше за все, зіпсуєте Колою, а дешевий — доповніть. Скільки потрібно додавати коли до віскі, щоб вийшов смачний напій?

  Якщо ви збираєтеся пити цей коктейль вперше, то змішуйте в пропорції один до трьох. Тобто, 300 мілілітрів коли та 100 мілілітрів віскі. Якщо вам здасться, що смак алкоголю слабенький, то зробіть пропорції два до одного. Початківцям не рекомендується пити напій, в якому однакову кількість віскі і коли. Далі, потрібно орієнтуватися за смаком. Можливо, ви зрозумієте, що хочете насолоджуватися смаком чистого віскі, і тоді, цей коктейль вам буде ні до чого.

  Читайте також: Приготування віскі в домашніх умовах. Види віскі

  Як пити віскі з Колою

  Перше, з чого ми почнемо, — причини не вживати цей коктейль. Більшість людей навіть не здогадується про шкоду, яку він завдає. Отже, три причини не пити цей коктейль:

 • В яких пропорціях потрібно змішувати віскі з Колою, можна часто вживати цей коктейль?Висока калорійність цього коктейлю. У 100 грамах віскі міститься 300 калорій. Тобто, якщо ви за вечір вип’єте пляшку цього напою, то використайте 1500 калорій. А це більше половини добової норми. А якщо ви додасте колу, то збільшите шкідливість цього напою. Так як кола містить дуже багато цукру.
 • Це шкідливо для фігури. По-перше, цей калорійність цього напою дуже висока. По-друге, дуже смачний, і містить алкоголь. Як відомо, це піднімає апетит. Якщо ви щось їсте і п’єте цей коктейль, то ризикуєте набрати в цей вечір 1-2 кілограми.
 • Для тих, хто любить смак справжнього віскі, вживання такого коктейлю неприйнятно. Любитель чистого віскі вважають, що змішування — це неповага до напою. І дійсно, для коктейлю краще використовувати дешевий віскі, а дорогим насолоджуватися. Більш того, це принесе менше шкоди вашому організму.
 • Читайте також: Скотч односолодове віскі Glenfiddich Гленфіддік з роками витримки

  Тепер поговоримо про деякі правила вживання цього напою:

 • В яких пропорціях потрібно змішувати віскі з Колою, можна часто вживати цей коктейль?Не варто пити цей напій під час їжі, і відразу після їжі. Якщо ви будете їсти під час його вживання, то зіпсуєте відчуття. Ви не відчуєте всю повноту смаку і аромату напою. Однак, якщо ви хочете просто запити свою вечерю цим чудовим коктейлем, то вам ніхто цього не заборонить. Головне — робити це без фанатизму.
 • Щоб не застудитися, рекомендується пити цей напій через трубочку. Адже до його складу входить лід.
 • Газована вода в складі напою збільшує швидкість всмоктування алкоголю в шлунок і кишечник. Тому не дивуйтеся, що вас розслабить буквально через 10 хвилин.
 • Цей напій дуже смачний і тому п’ється дуже легко. Через 2-3 години посиденьок, ви не помітите, як сп’янієте. Тому намагайтеся контролювати себе в самому початку вечора.
 • Ні в якому разі не знижуйте градус. Це загрожує тим, що ви дуже швидко сп’янієте. Якщо почали пити коктейль з певною пропорцією інгредієнтів, то продовжуйте, намагайтеся не змінювати її.
 • Джек Деніелс, змішаний з Колою — дороге задоволення. Якщо ви все-таки хочете розбавити віскі Колою, то виберіть більш дешевий. Якщо вам дісталася пляшка Джек Деніелс в подарунок, то спробуйте зрозуміти смак цього напою.
 • Читайте також: Джим Бім бурбон: опис напою, існуючі сорти і види віскі

  Додаткові рекомендації

  В яких пропорціях потрібно змішувати віскі з Колою, можна часто вживати цей коктейль?Якщо ви переживаєте з приводу вашого ваги, то не варто вживати віскі з пепсі. Адже в пепсі міститься вдвічі більше цукру, ніж в колі.

  Не змішуйте колу і Джек Деніелс. Все-таки це дорогий і смачний напій. Колою ви тільки зіпсуєте. Якщо ви п’єте чистий віскі, то можете додати в нього лід. Багато любителів цього напою обожнюють спостерігати, як міняться цівки води, коли лід починає танути.

  Намагайтеся вживати не більше, ніж 100 грамів чистого алкоголю на годину. Адже ваше завдання не напитися, а просто трохи розслабитися.

  Необхідно правильно підбирати інгредієнти. Окремо ці два напої дуже смачні. Однак, якщо їх змішати, то вони тільки зіпсують один одного. Якщо це так, то жоден рецепт не допоможе, просто потрібно підібрати інший віскі.

  Ідеального рецепту не існує. Правильний рецепт для вас — це оптимальне співвідношення інгредієнтів, яке вам подобається.

  Тепер ви знаєте як розводити віскі з Колою, і у вас в арсеналі є смачний коктейль, який ви вмієте готувати. Він ідеально підходить людям, які віддають перевагу солодкі коктейлі міцного алкоголю. Ви можете здивувати цим коктейлем свою кохану дівчину, і тим самим, скрасити ваш вечір.