Рецепт для мультиварки Філіпс 3036 (Philips 3036)

Варення в мультиварці варити одне задоволення. Ви що ще ні коли не варили варення в мультиварці? Тоді вам терміново потрібно спробувати приготувати щось солодке і смачне.

Пропонуємо вам сьогодні рецепт варення з кавунових кірок в мультиварці. А що робити, коли сезон кавунів в самому розпалі, і в нашій родині арбузов їдять дуже багато. Так що кірочок у нас просто завались.

Щоб зварити це варення головне вибрати смачний і кавун, щоб скоринка була м’ясиста. Найкраще зварити варення на пробу з одного кавуна, можна навіть зовсім трохи зварити варення, і спробувати його. Буває, що кавунові скоринки має не приємний, специфічний запах. Тоді всі скоринки сміливо відправляємо в сміття і кавуни в тому місці більше не купуємо.

З чим пов’язаний цей запах і смак, пояснювати не візьмуся. Іноді купуєш кавун, такий же, як і всі, але от смак у кірочок. Тому перед тим як варити велику порцію варення з кавунових кірок в мультиварці, я завжди роблю пробну порцію варення.

Отже, давайте ж дізнаємося, як зварити це чудове ласощі, яке найбільше нагадує цукати.До речі, варення з кабачків теж дуже схоже на цукати. Якщо у вас багато кабачків, то приготуйте варення з кабачків в мультиварці.

Інгредієнти для страви «Варення в мультиварці з кавунових кірок»:

  • – кавунові скоринки не очищені – 1 кг;
  • – цукор -1,2 кг;
  • – вода – 400 мл;

Як приготувати варення в мультиварці з кавунових кірок:

Для початку візьмемо кавунові кірки. Обрізаємо зелену шкірку.

Тепер кожну скоринку нарізаємо на невеликі кубики. Червона м’якоть на кубиках зробить ваше варення ще красивіше. Так, що не зрізайте її.

Тепер в чашу мультиварки насипаємо цукор і додаємо воду. Вибираємо режим на панелі мультиварки «Варити». Час 40 хвилин.

Як тільки цукор почне таїти відразу, починаємо його помішувати, щоб він не пригорів. Коли весь цукор розчиниться у воді, наш цукровий сироп буде готовий.

Опускаємо наші скоринки в цукровий сироп і варимо протягом 30 хвилин на тому ж режимі. Коли час закінчиться. Залишаємо варення в чаші на ніч.

Вранці включаємо мультиварку на 2 годину на режим «Гасити». Закриваємо кришку і спокійно займаємося своїми справами. За десять хвилин до кінця приготування. Підготуйте банки. Промийте їх і стерилізують на пару в мультиварці, поки вариться варення. Поставте грати для пари в чашу, поставте на решітку банки і стерилізують пів літрові баночки 5 хвилин, літрові 7 хвилин. Потім гаряче варення розлийте по банках і закатайте банки.

Ось так виглядає варення, перед тим, як розливати його по банкам.

Таке сонячне варення в мультиварці з кавунових кірок, буде вас радувати своїм смаком всю зиму.