Рецепт для мультиварки Філіпс 3036 (Philips 3036)

Варення в мультиварці варити одне задоволення. Вам варто спробувати, у нас на сайті є рецепти варення з кавунових кірок в мультиварці. Сьогодні ми хочемо розповісти вам рецепт виноградного варення в мультиварці. Так, так саме виноградного. Це дуже смачне варення. Та й що робити, якщо врожай винограду дуже великий, а вино у нас в родині не п’ють. Залишається варити варення.

Варення з винограду можна приготувати з будь-якого сорту. У нас виноград в рецепт узятий винний виноград Кудрик, але ви можете використовувати будь-який. На смак виноград трохи терпкий, але дуже солодкий. У ньому є кісточки, але мене особисто це абсолютно не напружує. Якщо ж ви не любите кісточки винограду, то перед розливанням у баночки, вам потрібно перетерти варення через середнє сито. Потім ще раз проварити варення і тільки після цього закочувати в баночки.

Ну, що ж ось і сам рецепт.

Інгредієнти для страви «Варення в мультиварці з винограду»:

  • – виноград – 2 кг;
  • – цукор – 1 кг;

Як приготувати варення з винограду в мультиварці:

Виноградні китиці замочуємо у воді на кілька годин, щоб змити весь бруд. Потім з кожної пензлика треба обібрати ягідки. Багато радять довести воду до кипіння і відправити виноградні ягідки в окріп і потримати 1-2 хвилину, щоб всі кісточки вийшли. Але скажу вам з досвіду, що більшість кісточок все одно залишається в нутрії ягід, тому цю процедуру вважаю зайвою.

Викладаємо виноград в чашу мультиварки, засипаємо цукром. Залишаємо до часу поки виноград не пустить сік. Якщо часу не багато, наливаємо 14 склянки води і починаємо готувати.

Вибираємо режим «Гасіння» на 2 години. Закриваємо кришку, і не забуваємо, періодично помішувати варення.

Через дві години варення буде готове до закатці. Для закачування варення вам потрібні стерильні банки. Ви можете прожарити мокрі банки в духовці (ставити мокрі банки в холодну духовку, щоб вони нагрівалися поступово) або ж ви можете стерилізувати банки на пару за допомогою чаші для пари. Який варіант вам більше підходить-вирішуйте самі.

Готове варення розливаємо по стерильним баночках і закриваємо стерильними кришками. Закутуємо варення до повного охолодження. Потім переносимо баночки в комору.

Смачна зима з такими заготовками вам забезпечена.