Рецепт для мультиварки Редмонд

Варення з груш – це прекрасний самостійний десерт або доповнення до випічки. При використанні мультиварки, воно не тільки смачне, але і дуже легко готується. Смачне варення в мультиварці можна приготувати не тільки з груш. спробуйте приготувати варення з яблук в мультиварці.

На приготування такого грушевого варення в мультиварці йде 2 години, а з перелічених тут інгредієнтів виходить 0,5 л варення в мультиварці.

Інгредієнти для страви «Варення з груш в мультиварці»:

  • – груші – 800 г;
  • – цукор – 800г;
  • – лимон – 1 шт.

Як приготувати варення в мультиварці з груш:

Виберіть стиглі груші без вм’ятин. Щоб надалі не додавати воду в варення, віддайте перевагу соковитим сортам. Груші ретельно промити і висушити рушником.

Розрізаємо навпіл груші. Очищаємо плоди від насіннєвого кишені і плодоніжки. Щоб у процесі підготовчих робіт вони не потемніли, збризніть їх лимонним соком або помістіть в холодну і злегка підкислену воду.

Далі необхідно груші порізати на дольки. Готових порізаних груш нам необхідно використовувати 800 м, тому у вихідному матеріалі краще брати 1 кг з урахуванням відходів після обробки. Якщо виділяється сік при очищенні і нарізуванні груш, то намагаємося максимально зберегти. Потім сік теж можна додати в чашу мультиварки.

Відправляємо груші в чашу мультиварки, якщо вони сбрызнуты лимонним соком, можете дати їм трохи постояти і пустити сік.

Додаємо в груші цукор і включаємо режим «Гасіння» на 30 хвилин. Так груші стануть м’якими і пустять сік. В такому режимі варення не підгорить.

Після закінчення тушкування, вимикаємо мультиварку. Даємо варенню охолонути 2 години. Для того щоб сироп з груш став густим, а самі плоди були м’якими (враховуючи наявність шкурки) проварюємо варення ще 2 рази по 15 хвилин в режимі «Варка на пару». При цьому кожен раз даємо йому охолонути ще близько 1 години. Під час другого підходу додаємо в груші лимонний сік. Якщо хочеться відчути симбіоз смаку лимона і груші, можете просто нарізати маленькими шматочками і додати до варенню.

У підсумку, часточки груші повинні стати прозорими, а сироп густим. Якщо в процесі приготування варення стало більше схожим на повидло, то можна додати трохи води. Але не забудьте тоді ще раз протомитися варення. Поки груші проварюються останній раз, займіться стерилізацією банок і кришок.

Наше варення з груш в мультиварці готово. Останній крок – це помістити його в банку і закатати кришкою. Краще це робити поки варення ще гаряче, а потім дати йому охолонути в прохолодному місці.

Готове грушеве варення в мультиварці можете зберігати протягом одного року, але, як показує практика – така смакота довго не затримується в коморі.