Використання силіконових форм в мультиварці – Рецепти для мультиварки Redmond

Використання силіконових форм в мультиварці   Рецепти для мультиварки Redmond

Силіконові форми все частіше використовується в мультиварці. Виникає два питання: як їх використовувати, і не шкідливий силікон?

Мультиварка останнім часом стала дуже популярним побутовим приладом. Вона замінює багато посуду при приготуванні їжі і дуже спрощує процес готування. Для тих, хто захоплюється випічкою, у багатьох моделях сучасних мультиварок передбачений режим випічки. Ви зможете легко приготувати кекс, пиріг або бісквіт.

Звичайно, можна завантажувати тісто просто так, але якщо ви хочете отримати випічку красивою і правильної форми, можна сміливо використовувати силіконові форми для випікання.

Не варто переживати з приводу термостійкості силіконових форм. Вони здатні витримати температуру від сорока градусів морозу до 220 градусів тепла. Тому мультиварка не розплавить і не зашкодить форму.

Головне, правильно виставити температурний режим. Якщо ви перший раз будете використовувати силіконову форму, її необхідно ретельно вимити з милом, насухо витерти і змастити невеликою кількістю вершкового масла. При подальшому використанні це робити необов’язково. Силіконові форми перед випіканням необхідно перевірити на наявність пошкоджень, щоб тісто не витікало за краї і не зіпсувало комбайн.

Використання силіконових форм в мультиварці   Рецепти для мультиварки Redmond

Як використовувати силіконові форми?

  • Варіант 1

Ставити форми прямо в чашу мультиварки, і випікати в звичайному режимі за рецептом. Чашу мультиварки рекомендується попередньо змастити рафінованим рослинним маслом.

  • Варіант 2

Заповнені силіконові форми ставлять у лоток для приготування на пару. У цьому випадку готуєте в режимі «на пару».

Простим рецептом для випічки в мультиварці Редмонд є кекси. Для них необхідно взяти спеціальні силіконові формочки, щоб отримати однакові кондитерські вироби. Для тіста знадобиться пачка вершкового масла, два курячих яйця, дві склянки борошна, пакетик розпушувача і один стакан цукру. Також для смаку можна додати ваніль, корицю, шоколад, а готовий кекс прикрасити цукровою пудрою.

До речі, для замісу тіста можна використовувати спіральний тістоміс. Зазвичай їх використовують для промислового приготування випічки в закладах громадського харчування та пекарнях, але і будинки будь-яка господиня буде рада такої помічниці.

Як і в будь-якому рецепті, всі інгредієнти потрібно змішати в мисці і ретельно попрацювати міксером, щоб досягти однорідної маси. Завершити процес перемішування можна руками або ложкою, щоб тісто для кексів стало досить густим і пластичним. Готове тісто потрібно розділити на кілька кульок, що розкладаються в силіконові форми.

Ці форми можна ставити в мультиварку і випікати близько години в режимі «Випічка». Після того як кекси будуть готові, їх можна виймати і прикрашати на свій розсуд.

Використання силіконових форм в мультиварці   Рецепти для мультиварки Redmond

При готуванні і випічці в мультиварці виробів в силіконовій формі в чашу приладу потрібно наливати близько 600 мл води. Випічка буде відбуватися на пару і вода поступово випаровується. Після завершення випікання необхідно викласти готові вироби на тарілку, а формочки добре вимити і вичистити від залишків жиру або тіста. Також потрібно оглянути мультиварку і перевірити, чи не залишилися частинки борошняного вироби всередині.

Шкідливі силіконові форми?

Важливо купити форми з високоякісного силікону. Звертайте увагу на те, щоб виробник формочок був гідною фірмою, а ціна виробу не була занадто низькою. Для повної безпеки ви повинні бути впевнені, що ваші форми зроблені з високоякісного медичного силікону.

З іншого боку, у продажу дуже багато неякісного товару з технічного силікону. При нагріванні вони виділяють небезпечні для здоров’я речовини. Один із способів зрозуміти, що неякісний силікон — звернути увагу на забарвлення і запах.

Яскрава забарвлення або неприємний запах вказують вам на добавки (барвники та інше), і низька якість. Будьте акуратніше при купівлі!