Віскі Вільям Лоусон (William Lawson), ціна і історія бренду

Віскі Вільям Лоусон (William Lawson), ціна і історія брендуВіскі по праву вважається одним з найблагородніших і часто вживаних міцних спиртних напоїв, що пояснюється його чудовими гастрономічними якостями, а також відсутністю повноцінних аналогів. Сплутати якісний шотландський віскі з будь-яким іншим алкогольним напоєм, зразок горілки або коньяку, просто неможливо, зважаючи чого, продажу віскі ростуть не тільки в РФ, але і у всьому світі.

Одним з брендів, що заслужили за багато років довіру споживачів, є віскі William Lawson s, який може похвалитися не тільки якістю, але і цікавою історією. Багато скорочено називають його

Історія віскі William Lawson s

Віскі Вільям Лоусон (William Lawson), ціна і історія брендуЗгідно зі статистичними даними, віскі William Lawson s на даний момент, займає 6-е місце в світі серед брендів, які здійснюють продаж скотч віскі. У 2011 році, IWSR визнала віскі William Lawson s компаній найбільш швидкозростаючою компанією в індустрії, що можна вважати справжнім успіхом.

Також рекомендуємо прочитати:

Даний бренд віскі відрізняється від величезного числа аналогів в першу чергу, своєю назвою. В той час, як більшість конкурентів використовують в якості торгового найменування ініціали засновника винокурні, на якій проводиться напій, William Lawson названий в честь самого працьовитого її працівника. На жаль, детальна інформація про сьогодення Уїльяма Лоусоне не дійшла до наших днів, проте є ряд фактів, які не підлягають сумніву:

  • Він народився на території Шотландії в період з 1853 по 1859 роки, після чого переїхав до Ірландії;
  • Влаштувався на роботу у фірму E&J Burke в 1888 році;
  • Після досягнення на своєму посту значних успіхів, ім’ям Вільяма назвали найбільш вдалий бленд компанії, який відрізнявся від традиційного віскі.

Читайте також: Чим відрізняється від віскі бурбон: як роблять американський алкоголь

Головною відмінністю отриманого віскі Вільяма від класичних димних аналогів, був неймовірно свіжий для подібного напою смак, що зробила його неймовірно популярним. На сьогоднішній день, за купажування віскі William Lawson s відповідає Стефані Маклеод, що є наступницею легендарного майстра Тома Эткена.

Асортимент продукції

Незважаючи на те, що класичний варіант виконання напою з характерним свіжим смаком припав публіці до душі, компанія постійно перебуває в пошуках нових цікавих купажів. Це призводить до створення абсолютно нових варіацій напою, поповнюють асортимент продукції.

На сьогоднішній день, винокурня випускає одразу три варіації скотчу William Lawson s:

  • Finest Blend;
  • Super Spiced;
  • 13 Y. O.

Віскі Вільям Лоусон (William Lawson), ціна і історія брендуКожен з цих видів напою може похвалитися унікальним смаком і ароматом. Перший представляється шотландським віскі Лоусонс, який витримується в дубових бочках понад 3-х років. Може похвалитися м’яким, трохи солодкуватим смаком зі злегка помітною фруктової нотою.

Читайте також: Віскі Баллантайнс: від Finest до 30 Year Old

Другий є іншим авторським супер пряним блендом, що передбачає наполягання готового напою на спеціях. До їх числа можна віднести корицю, мускатний горіх, а також ваніль, що дозволяє домогтися воістину унікального смаку. Додаткової добавкою є фруктовий сироп, гарантує незабутній післясмак.

Останній варіант є, мабуть, найбільш дорогим. Адже він передбачає витримку напою протягом тринадцяти років, що дозволило йому придбати неймовірно насичений смак і тонкий благородний аромат.

Взагалі, характерною особливістю напоїв даного бренду, видається витяг в хересних бочках, що є своєрідним секретом фірми, що дозволяє готової продукції придбати свій унікальний аромат.

Вартість напою відповідає його якості. Стандартний бленд від William Lawson s коштує близько 700-800 рублів за півлітрову пляшку. Залежно від витримки конкретної різновиди та магазину, вартість віскі може змінюватись і перевищувати 2-3 тисяч рублів. Важливо, щоб купується напій був з акцизною маркою, а етикетка не містить помилок, на зразок Вільсон та інших.

Правила вживання та поради сомельє

Віскі Вільям Лоусон (William Lawson), ціна і історія брендуОскільки «Вільям Лоусонс» по праву вважається шляхетним напоєм, особливо улюбленим серед поціновувачів, необхідно дотримуватися певні правила його вживання, щоб отримати максимальне задоволення. Для сервірування, як правило, використовуються спеціальні келихи, нагадують тюльпани. Однак, у тих випадках, коли планується використовувати віскі в суміші з колою, льодом або іншими компонентами, потрібно скористатися широкими келихами-склянками.

Читайте також: Віскі з Колою: як приготувати коктейль?

Для того щоб мати можливість максимально відчути аромат і смак скотчу, необхідно вживати його при кімнатній температурі. При цьому, якщо вона перевищує 20 градусів, смак буде набагато жорсткішим, а якщо нижче цієї позначки — зменшиться аромат продукту. Традиции наказують вживати скотч у розведеному вигляді з водою. При цьому, відсутні які-небудь чіткі приписи щодо пропорцій, так як це залежить від смакових пристрастей.

Досвідчені сомельє радять вживати «Вільям Лоусонс» виключно з льодом в пропорції 1 до 2. Це дозволить зробити смак напою максимально м’яким і, в той же час, не втратити унікальний аромат, характерний для якісного скотча. Віскі також відмінно поєднується з содовою, колою або водою, що дозволяє урізноманітнити його вживання. Крім того, існує величезна кількість коктейлів з віскі, які можуть значно відрізнятися за смаком від класичного напою.