Хеннессі xo і Хеннессі вс, річард Хеннессі, відмінність коньяку від віскі

Хеннессі xo і Хеннессі вс, річард Хеннессі, відмінність коньяку від віскіКоньяк (cognac) та віскі — самі елітні алкогольні напої. Сьогодні ми поговоримо не про віскі. Будинок Hennessy є одним з найстаріших та найвідоміших будинків у світі по виробництву коньячної продукції. Коньяк Хеннессі користується великим попитом. Асортимент алкогольної продукції порадує будь-якого покупця з різними фінансовими можливостями.

Hennessy

Розрізняють коньяк Hennessy по декількох категоріях:

  • Термін витримки
  • Смакові якості
  • Вартість

Враховуючи ці критерії, всю алкогольну продукцію компанії поділяють на коньяки класичної гами і особливі коньяки. До «особливих коньякам» відносять і колекційний подарунковий алкоголь, вартість якого перевищує 500 000 російських рублів. Їх розлив обмежений кількома сотнями екземплярів.

Також рекомендуємо прочитати:

Доступнішими для багатьох залишаються коньяки класичної гами.

Хенесі ХО

Хеннессі xo і Хеннессі вс, річард Хеннессі, відмінність коньяку від віскіВартість пляшки вишуканого коньяку об’ємом 0,35 і 0,7 літра варіюється в межах 5 500 9 500 відповідно. Найпопулярніший продукт компанії — Hennessy ХО «X. O» означає «extra old», що вказує на витримку напою. До складу входить більше ніж 100 коньячних спиртів і всі вони віком 20-30 років. Хеннессі xo міцністю 40 % володіє благородною бурштиновим кольором.

Аромат коньяк Hennessy ХО розкривається поступово. Дубовий аромат з фруктовими і пряними відтінками. Розкуштувати і розкрити всі смакові якості Хеннессі xo можна вже після першого ковтка. Смак стиглої груші в поєднанні з інжиром плавно змінюється нотками темного шоколаду і прянощами: корицею, гвоздики, чорним перцем і кардамоном.

Гурмани радять для повного розкриття всіх відтінків аромату і відчути найтонше післясмак вживати коньяк Hennessy ХО тільки в чистому вигляді і з льодом.

Читайте також: Як правильно пити і яким повинен бути хороший коньяк

Коньяк часто використовують в якості подарунка. Але варто побоюватися підробок. Оригінальний продукт вдома Хеннессі розливається тільки в ємності об’ємом 0,35 і 0,7 літра. Уважно розгляньте перед покупкою оболонку пробки. Кришка виготовляються за спеціальною технологією – це передбачає наявності голографічного написи «Holosleeve» і лазерне гравіювання. На лицьову частину пляшки наноситься рельєфне зображення руки з алебардою.

Коньяк Хеннессі VS

Не менш затребуваний напій цього ж будинку – Hennessy VS. Він витриманий не менше двох років, а найстаршому спирту у складі цього напою 7 років. «VS» – Very Special, в перекладі з англійської це означає «дуже особливий». Дійсно, Хеннессі ВС володіє особливим м’яким смаком і приємним післясмаком. Запах коньяку благородний, стриманий. Деревний аромат змінюється приємним запахом лісового горіха з легким відтінком карамелі. Колір напою насиченого бурштинового кольору. Рекомендується до вживання в чистому вигляді, не охолоджений. Зігріти алкоголь можна теплом тіла, тобто налити невелику кількість рідини в келих. Від тепла рук смак розкриється краще.

Оригінальний Коньяк Hennessy vs має рифлений малюнок виноградної лози. Якщо акцизна марка на упаковці алкоголю відсутня – це ознака фальсифікованого продукту. Зверніть особливу увагу на дно пляшки! Малюнок на ньому повинен бути симетричний, не кажучи вже про самому дні.

Коньяк можна придбати об’ємом:

  • 0,05 л (273 рубля)
  • 0,2 л (950 рублів)
  • 0,35 л (1 870 рублів)
  • 0,5 л (1 960 рублів)
  • 1,5 л (6 500 рублів)
  • 3 літра (12 000 рублів)

Читайте також: Вірменський коньяк, все про марки, фортеця, види відміну від бренді

Також існує подарункова упаковка Хеннессі VS. Відмінність помітно на коробці і трохи відбитися на ціні.

Коньяк Хеннессі VSOP

Хеннессі xo і Хеннессі вс, річард Хеннессі, відмінність коньяку від віскіВеликою популярністю у цінителів розкішної смакової палітри компанії Хеннессі користується Hennessy VSOP. Комбінація складається більш ніж з 55 коньячних спиртів віком від 6 до 12 років. Hennessy Very Super Old Pale (VSOP) світло-бурштинового відтінку, з легким і тонким смаком, має багатогранної палітрою смакових відтінків. Зробивши один ковток, можна відчути солодку ваніль в комбінації з пряною корицею і гвоздикою. Після, смаковим рецепторам відкривається легке післясмак – присмак диму. Плавно змінює його нотка стиглого винограду з відтінком меду. Завершенням гри смаків служить поєднання фруктів з мигдалем.

Шанувальники Hennessy VSOP радять не змішувати коньяк з іншими напоями. Вживати Хеннессі потрібно на ситий шлунок і не закушуючи, так можна отримати максимальну насолоду від процесу розпивання. Як і Hennessy VS, VSOP потрібно пити підігріваючи вміст келиха теплом долонь для повного розкриття смакового букета.

Hennessy VSOP і Hennessy ХО часто підробляють. Щоб уникнути покупки неякісного алкоголю потрібно знати кілька особливостей самого продукту. По-перше, справжня продукція будинку Хеннессі не має соколов, потертостей. Малюнки чіткі, чисті і рівні. Позолота не стирається пальцем, а коробка з-під коньяку не прикрашає руки. По-друге, непідробний Hennessy VSOP містить більше бульбашок повітря. Щоб це перевірити потрібно різким рухом перевернути ємність верх дном. Зверніть увагу на потьоки – вони повинні нагадувати масні плями. Ще одним показником якості алкоголю є його прозорість. Через пляшку повинні бути видно чіткі відбитки пальців.

Читайте також: Маски для волосся з коньяком – найбільш ефективні рецепти для зростання

Придбати Hennessy VSOP можна об’ємом 0,05; 0,35; 0,5; 0,7; 1 і 3 літри. Вартість залежить від літражу і витримки. В середньому ціна за елітний алкоголь складе від 2 500 до 27 500 рублів.

Одним з дорогих різновидів коньячної продукції Хеннесі вважається Hennessy Richard. Коньяк називається так на честь засновника будинку. У складі напою міститься понад 100 коньячних спиртів. Деякі з них зроблені з виноградного сорту Фоль Бланш, вирощеного і зібраного ще в 19 столітті.

Смак цього сорокаградусного напою сподобається будь-якому чоловікові. Букет розкривається поступово і дарує незабутні смакові враження. Все починається з цитрусових ароматів і плавно один аромат змінює інший. Солодка іриска, присмак кураги, смак терпких спецій делікатно замінюється запахом дорогих сигар. Має ніжний смак фруктів і ягід та солодкий присмак меду і лісового горіха. Напій чудово поєднується з гірким шоколадом, морозивом та фруктами. Будь коньяк, витримка якого перевищила 5 років не рекомендують змішувати з іншими напоями.

Коньяк Хеннессі Річард

Хеннессі xo і Хеннессі вс, річард Хеннессі, відмінність коньяку від віскіРозкішний коньяк Hennessy Richard розливається по пляшках об’ємом 0,7 літра і коштує від 165 900 рублів до 300 000.

Такий дорогий коньяк рідко піддається подделыванию, однак правила вибору алкоголю будинку Хеннессі залишаються незмінними. Перше на що звертає увагу очей – це колір. Справжній Хеннесі має насиченими бурштиновими відтінками, його сурогат кольору чаю з лимоном. Кришка пляшки не повинна прокручуватися. Ці невеликі особливості вкажуть на якість алкоголю.