Рецепт для мультиварки Філіпс (Philips)

Хліб ми купуємо щодня, адже не дарма кажуть – «хліб усьому голова». Дійсно без нього, напевно, неможливо прожити. Це основа всього нашого тіла – здоров’я, фізичної стан і т. д. А що робити, якщо комусь із нас сам смак хліба не дуже-то і прийнятний? Або ми просто розуміємо, що навіть у такому продукті, як хліб (як його випікають сьогодні) може міститися багато неполезного для нашого організму. Тоді напевно ви подумаєте про придбання диво хлібопічці. Але… не поспішайте, вам буде достатньо придбати мультиварку, і ви зможете спекти смачний і ароматний хліб, коржі саме в ній.

Таким чином, ми пропонуємо спекти сьогодні бездріжджовий хліб в мультиварці рецепт на кислому молоці. Його можна назвати також хлібної коржем.

Інгредієнти для страви «Хліб в мультиварці на кислому молоці»:

  • – маргарин – 60 г;
  • – біла борошно – 350 г;
  • – розпушувач – 2 ч. л.;
  • – питна сода – ? ч. л.;
  • – сіль – 1 ч. л.;
  • – кисле молоко або пахта – 400 мл

Як приготувати хліб в мультиварці на кислому молоці:

Відміряємо на кухонних вагах потрібну кількість маргарину.

Підготуємо кефір, якщо його у вас немає, не переживайте – візьміть молоко і лимон. Видавіть в це кількість молока 2 столові ложки лимона і відставте рідину до загустіння – перемішайте ложкою.

Потім в ємність відправимо борошно і до неї додаємо розпушувач і соду.

В окремому посуді взобьем яйця.

До збитим яйцям додамо кисле молоко або, як у нашому випадку – пахту. Все ще раз гарненько змішаємо.

У ємність мультиварки відправимо маргарин і розтопити його в режимі «підігрів». Як тільки весь маргарин розтопиться, відразу ж вливаємо його в борошно і починаємо посилено замішувати тісто. Сюди ж додамо і кисле молоко (сколотини).

Замішуємо тісто швидко (суміш буде груднястій). Потім змастимо ємність мультиварки маргарином і виллємо в неї всю суміш коржі. Встановимо з допомогою кнопки «меню» мультиварки режим «випічка». І почнемо випікати хлібну коржик з кислого молока при 180 градусах близько 30-35 хвилин. Перевіряємо готовність шляхом проколювання коржі зубочисткою або сірником. Якщо тісто не тягнеться і паличка виходить чистою – коржик готова. Подавайте блюдо на стіл теплим.

Приємного апетиту!

Рецепт «Хліб в мультиварці на кислому молоці» підготувала arivederchy