Хіба є зараз хоч один чоловік, який ніколи не їв справжнього українського борщу? Напевно, немає. Ця страва також отримав неймовірну популярність і в зарубіжних країнах.

Основні компоненти борщу

Для початку необхідно зібрати наступні компоненти, без них говорити за приготування не можна.

Отже, нам знадобиться:

1) Морква.
2) Паприка.
3) Буряк, краще дві невеликі.
4) Картопля, вистачить 100 грам.
5) Капуста.
6) Сіль.
7) Сало.
8) Сметана.
9) Зелень.
10) Цибулина.
11) Рослинне масло або маргарин, для того, щоб приготувати звичайну засмажку.
12) Томатна паста.
13) Лимонний сік або оцет (зовсім трохи).

Розглянемо варіант приготування на каструлю на три літри. При бажанні можна використовувати і додаткові компоненти. Вони тільки додадуть смаку в ваше блюдо, ви зможете правильно застосувати, ваші знайомі будуть здивовані такому борщу, безсумнівно.

Додаткові компоненти

Їх можна використовувати при бажанні:

1) Петрушку, її потрібно зовсім трохи.
2) Цукор, для любителів. Але тут ви повинні розуміти, що з ним можна легко перебрати. Якщо готуєте перші разів краще від нього відмовитися.
3) Квасолю, її можна застосовувати в тому випадку, якщо занадто мало м’яса, деякі її взагалі використовую в якості замінника м’яса.

Приготування українського борщу

Саме приготування просте і полягає в тому, що необхідно правильно змішати всі компоненти між собою. Немає нічого складного, головне не стежити за тим, що все йде за планом.

Як правило, бульйон готується близько 2-3 годин. Можна сказати, що це дуже довго, але тут діватися нікуди, особливо, якщо хочеш скуштувати справжнього борщу. Головним продуктом є буряк, вона робить солодкий смак і забарвлює борщ.

Спочатку потрібно поставити варитися бульйон, в нього можна додати свинячу грудинку або інше м’ясо за вашим бажанням. Якщо хочете отримати наваристий бульйон швидше, кращої використовувати звичайну курку, вона вариться набагато швидше.

У той час як почав варитися сам бульйон необхідно починати готувати всі овочі, так ви зможете заощадити час. Просто беремо і дрібному режим всі овочі, які ми вказували вище для вас, щоб вам було зрозуміліше, якими шматочками і як взагалі різати, дізнайтеся, як приготувати борщ відео. Тут все докладно розповідається, навіть абсолютний новачок зможе все зрозуміти і з легкістю повторити і на своїй кухні.

Тепер починаємо всі прожарювати.

Порада: не варто включати занадто сильний вогонь, результат буде один – все згорить, по-іншому ніяк. Також постійно дивимося за тим, щоб нічого не згоріло.

Коли цей етап пройдений, необхідно додати все в каструлю, де вже відварюється наш бульйон. Тепер проварюємо все відразу.

На заключних етапах потрібно закласти картоплю і зробити останню засмажку. Все це додаємо в нашу каструлю і починаємо пробувати на смак.

Приємного апетиту!

А ось ще який існує простий і в теж час дивовижний рецепт.