Самою швидкою і простою їжею сьогодні вважаються саме бутерброди. Але мета їх приготування завжди одна, незважаючи на масу неймовірно простих варіацій. З будь-простий закуски можна зробити справжній витвір мистецтва, а як приготувати бутерброди, розглянемо в цій статті.

Перші бутерброди з’явилися в Європі

Тоді вони мали досить просту форму, і не було ніяких особливостей у них. Брали звичайний хліб, на нього наносили різні ковбаси, сири або навіть цілу рибу, от і виходила така прекрасна закуска.

Після їх почали вдосконалювати і змінювати, варто тільки згадати момент, коли з’явилася перша піца. А адже її можна з легкістю назвати прототипом звичайного бутерброда. Хіба хтось зможе придумати інше порівняння? Але, ми з вами в цій статті поговоримо тільки про те, як можна їх зробити і розповімо певні рекомендації, щоб ви могли дивувати всіх своїх знайомих і близьких людей.

Простий бутерброд

Для приготування простих бутербродів просто необхідно знайти свіжий хліб, який буде танути в роті.

Якщо хліб поганої якості, то повірте, всі ваші старання будуть марними, не варто цього допускати.

Тут немає певної різниці, який тип хліба ви візьмете, правило тільки одне – він повинен бути свіжим.
Далі починаємо робити «тости». Для цього потрібно обсмажити трохи усі сторони. Це дозволить створити певну хрусткость і додати смаку. Не можна перестаратися, на розпеченій сковороді, як правило, вистачає кілька хвилин. Якщо у вас є спеціальне пристосування типу «Тостера» тоді це взагалі чудово.

Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна пересмажити хліб, адже смак в кінцевому результаті виявиться жахливим.

Виготовлення бутербродів з салатами

Це ще один прекрасний спосіб виготовлення бутербродів. Такий спосіб господині використовують досить часто, яких тільки варіацій вони не придумали.

Насправді-то особливої різниці в цьому немає, існує тільки одне основне правило, і воно полягає в тому, що не можна класти такі салати на простий хліб.

А саме це роблять практично всі господині без винятку, ця велика помилка, адже в цьому випадку хліб відразу ж починає розмокати і в кінцевому результаті виходить так звана «Каша».

Щоб цього уникнути, потрібно трохи прожарювати хліб, у цій прожарювання і полягає основна особливість, адже потрібно прожарювати лише певну сторону.

В іншому випадку вийде перший варіант, щоб зробити класний салат беремо звичайний хліб і кладемо на сковорідку. Смажимо на повному вогні приблизно 5-7 секунд, потім накладаємо необхідні компоненти.

Як приготувати бутерброди зі шпротами

Тут ми розповімо вам, як приготувати такі бутерброди. Дивіться одразу, чого робити не можна:

1) Накладати все заздалегідь.
2) не Можна використовувати майонез і кетчуп – це тільки переб’є запах.
3) Використовувати черствий хліб.

Такі закуски необхідно робити безпосередньо перед тим, як ставити на стіл. Навіть якщо не розм’якне хліб, риба відразу втратить свій смак.