Якщо вам не вдалося обзавестися пластинами лазаньї, то можна самостійно замісити тісто. Для того, щоб дізнатися, як приготувати листи для лазаньї, пропонуємо ознайомитися з нашим простим рецептом.

Лазанья вважається достатньою простим продуктом, але якщо під рукою не виявилося потрібних інгредієнтів, тоді потрібно замислитися над питанням, пов’язаним з тим, як приготувати листи для лазаньї будинку.

Взагалі, домашня їжа без напівфабрикатів, смачніше магазинного, хоча саморобний тісто для лазаньї володіє і іншими перевагами. Листи для лазаньї промислового приготування не є дешевим задоволенням. Тісто, приготоване будинку, дешевше в рази покупного аналога. До того ж саморобним листами для лазаньї можна надавати необхідний розмір і розкачувати, як завгодно!

Лазанья – це італійське блюдо, досить відоме і популярне в світі. Воно представлено у численних варіаціях: у вигляді лазаньї з фаршем, вегетаріанською, грибний тощо.

У будь-якому регіоні Італії, лазанья готується по – своєму, як втім, і інші національні страви. Що говорити про регіони, якщо у кожної господині є власний унікальний, на її думку, і єдино правильний рецепт приготування. Хоча незмінним у будь-якому випадку залишається один компонент, без використання якого лазанья не вийде – це листи.

Тепер детальніше можна дізнатися, як приготувати тісто для лазаньї самостійно.

 

Спосіб приготування лазаньї з домашніми листами володіє своїми перевагами:
— цінова доступність
— готування передбачає використання простих і доступних за ціною інгредієнтів, які завжди є в запасі на кухні: борошна, яєць і солі.
— зручність приготування: лазанья не завжди виконується в тій формі, яка необхідна споживачеві, як правило, непрацездатності надається прямокутна форма, але завдяки можливості власноручного приготування лазаньї може надаватися будь-яка навіть форма: овальна або кругла.
— простота: готування тесту не є складним процесом, з ним впоратися простіше, ніж відправитися в магазин.

Перед приготуванням тіста вам знадобиться обзавестися:
-400 р порцією борошна,
-3 яйцями,
-рослинним маслом,
-сіллю.

Тривалість процесу приготування становить близько 50 хвилин. На 100 г продукту припадає всього 180 ккал.
Отже, готуємо тісто.

На столі просіваємо борошно, таким чином, обогащаемую киснем. У заглиблення, виконане в гірці з борошна, вливаємо дві ложки рослинної олії і вбиваємо яйця. Далі, займаємося ретельним вимішуванням тесту протягом 15 хвилин до придбання ним еластичності і втрати властивості прилипати до рук.

У разі отримання надмірно крутого тіста додаємо в нього дві ложки води. Замісивши тісто, даємо йому відпочити протягом півгодини. Відмінним варіантом для приготування стане спеціальна борошно, для виробництва якої застосовуються тверді сорти пшениці. Таке тісто не буде відрізнятися від італійського аналога.
Після того, як процес вимішування завершиться, і тісто відпочине, воно ділиться на шість частин.

Принципово важливим моментом є найтонше його розкочування.

Для того щоб листи трохи підсохли, потрібно залишити їх на рушник. При бажанні, перш ніж зібрати лазанью, листи піддаються привариванию. Для цієї мети застосовують воду, в яку поміщається масло і сіль.

Для приготування самої лазаньї, листи перешаровують начинкою, найбільш прийнятною, і заправляють соусом бешамель.
В самому кінці випікання верх лазаньї посипають сиром пармезан.