Пшоняна каша-популярний і корисний продукт. Пшоняну кашу готують двома способами: на молоці та воді, в цій статті ви дізнаєтеся як приготувати пшоняну кашу на воді.

Пшоно — це насіння, просо — найдавнішою і корисною культури.

Пшоняна каша зберігає в собі корисні вітаміни: залізо, фтор, вітамін В, марганець, магній, кремній, мідь. Хімічні властивості пшінки сприятливо впливають на здоров’я людини. Це чудові ліки для людей, страждаючих хворобою судинно-серцевої системи, страва сприятливо впливає на роботу печінки. Пшоняна каша на воді — чудовий продукт для дотримання дієти.

Корисні властивості пшоняної каші.

Енергетична цінність продукту становить 348 ккал. Вітаміни і мінерали сприяють зміцненню здоров’я людини.

У цьому злаку містяться вітаміни групи В, що ж вони роблять?
-В1-виключає пригнічений настрій
-В2-позбавляє від лупи і прищів
-В6-усуває захворювання кісткової системи
-В9-відновлює жировий і вуглеводний обмін

Пшонка — головний елемент живлення мешканців величезних міст і областей з несприятливими умовами середовища. Люди, які переносять такі захворювання як хвороба печінки, цукровий діабет і алергія-пшоно незамінні ліки.

Як готувати пшоняну кашу на воді

Людям, які не мають уявлення про приготування пшоняної каші, ми дамо прості поради та підказки. Відберемо крупу яскраво-жовтого кольору. Якщо колір буде неясним і тьмяним, то пшонка вийде в’язкою і неприємною на смак. Користь каші від кольору ніяк не змінюється. Зробимо простий алгоритм приготування, який містить кілька кроків.

Інгредієнти для приготування пшоняної каші на воді.


1. Відокремте якісну крупу від «сміття».
Видаліть всю домішка, що не зустрічається в жовтій і красивою каші.

2. Потім слід відмити крупу.
Перший етап — промивка пшона в теплій воді, другий етап злегка промити в холодній воді. Мити крупи потрібно до прозорої рідини.

3. Щоб уникнути гіркого смаку, крупу рекомендується облити окропом.

4. У каструлю налити воду при співвідношенні: один стакан води і дві склянки крупи.
Всю консистенцію доводимо до кипіння. Вносимо в готовий продукт вершкове масло, дана рекомендація дозволяє досягти розсипчастості наїдки. Злегка додаємо солі.

5. Далі занурюємо очищену і вимиту крупу в ємність.
Готуємо до стану загустіння, вода практично вся випаровується. Не залишайте кашу без уваги, перемішуйте її. Прибирайте утворить плівку.

6. При відсутності води поступово знижуйте вогонь, а потім і вимикайте повністю.
Закрийте каструлю кришкою і дайте можливість страви стадію готовності досягти самостійно.

У висновку приготування прикрасьте своє вишукане й корисну страву на свій розсуд.

Гарнір і сніданок готовий для подачі до столу!

Порада: при виборі крупи слід пам’ятати про терміни придатності продукту. Пшоно швидко злежується і починає гірчити. Гіркота прибирають окропом, як сказано в рецепті. Чи вдаються до іншого способу обсмажують на сковороді.

За нашим алгоритмом приготування пшонки на воді, ви зумієте придумати різні подачі щоденного раціону. Пшонка гідне і чудове блюдо, яке поєднується з м’ясними, рибними інгредієнтами. Так само готують чудові та смачні з пшоняною кашею.

Приємного вам апетиту!