Як приготувати салат «Сонячна долина» покроковий рецепт + фото

Салат «Сонячна долина» відноситься до розряду смачних, солодких, але в той же час корисних рецептів салатів. В домашніх умовах таку красу приготувати дуже просто, враховуючи, що салат «Сонячна долина» складається з простих інгредієнтів, з яких ми готуємо часто, вони є у кожного вдома. Як приготувати корисний салат «Сонячна долина» нам розповість далі покроковий рецепт з фото, які дадуть вам вірне уявлення про необхідні продукти. До речі, треба б дізнатися, з чого він складається.

Продукти, необхідні для приготування салату:

 • Яблука – 4 штуки;
 • Лимон – 2 фрукта;
 • Мед – ? склянки.
 • Як приготувати салат «Сонячна долина» покроковий рецепт + фото

  На цьому, в принципі все. Але для особливих любителів до яблук можна додати трохи кориці, яка зробить аромат і смак трохи цікавіше. Хоч лимони у нас часто кислі, тут цього не чути буде саме за рахунок меду. А яблука ніколи не потемніють, тому що вони йдуть упереміш з лимонами, які просто не дадуть їм цього зробити. Отже, давайте приступати.

  Приготування

  Яблука потрібно відмити, очистити від серцевини і нашарувати на дуже тонкі довгі часточки. З лимонами все складніше. З них треба зняти шкірку і постаратися зробити це повністю, не залишаючи нічого білого. Також витягніть всі кісточки. М’якоть дрібно наріжте.

  Як приготувати салат «Сонячна долина» покроковий рецепт + фото

  Викладайте у форму шарами яблука і лимони. Не забувайте кожен яблучний шар покривати шаром рідкого меду. Також на нього можете додати корицю за бажанням. Після цього закриваємо салат в холодильнику і даємо настоятися годину-півтора. І салат «Сонячна долина» готовий. Його можна прикрасити свіжими часточками лимона і яблук. Спробуйте його приготувати, і ви вірно не залишитеся їм не зацікавлені. Приємного апетиту!