Як приготувати варення вино

Зміст

 • Простий рецепт вина з малинового варення забродженого
 • Домашнє вино з рису на смородиновому варення
 • Рецепт вина з чорничного варення
 • Простий рецепт вина зі свіжого або забродженого варення без родзинок
 • Як самостійно приготувати домашнє вино з дріжджами на варення

Нерідко в запасі у господинь залишається торішнє варення, і навіть якщо воно ще має непоганий вигляд, вживати в їжу його не дуже хочеться, особливо в тому випадку, коли заготовлено нове. В такому випадку є два варіанти: можна просто позбутися від нього, викинувши і забувши, але це дія виявиться звичайним перекладом продукту. Як приготувати варення виноТому оптимальним варіантом буде використовувати його для приготування чого-небудь корисного, наприклад, домашнього вина.

При правильному підході, домашнє вино виходить досить високої якості. А процес його приготування зовсім нескладний. До того ж вино, зроблене будинку своїми руками, не містить в складі ніяких шкідливих для здоров’я домішок. Це є головною його перевагою, адже, як відомо, для виробництва «магазинного» вина використовуються різні хімічні добавки, які можуть негативно впливати на організм людини. Тому багато хто воліє домашнє спиртне, приготоване власноруч.

Простий рецепт вина з малинового варення забродженого

Якщо ви помітили, що варення, приготоване на зиму, забродило, не варто його викидати. З нього може вийти відмінне домашнє вино високої якості. Для приготування вина з забродженого варення знадобиться:

 • Вода – 1.5 л;
 • Родзинки (немитий) – 25 г;
 • Цукор – 250 г;
 • Забродившее варення – 1.5 кг.

Розмішати у воді кімнатної температури 1.5 кг малинового забродженого варення. Потім додати в суміш родзинки і 100 г цукру. На поверхні родзинок утримуються дикі дріжджі, тому важливо додавати його в немытом вигляді. Це поліпшить процес бродіння.

Далі, знадобиться бродильна ємність. У разі необхідності, можна застосовувати для цієї мети трилітрові банки, але кращим варіантом вважається бутель не менш ніж на 5 літрів.

Суміш перелити в спеціальний бродильний посудину, на нього Як приготувати варення виновстановити гідрозатвор. Замість водяного затвора, можна використовувати, наприклад, звичайну гумову рукавичку. У такому випадку необхідно зробити маленький прокол в одному з пальців рукавички. Отвір необхідно для того, щоб виходив газ, що виділяється під час бродіння.

Суміш залишити в теплі приблизно на 3 тижні і дочекатися закінчення процесу бродіння. Потім профільтрувати рідина від мезги і додати в неї ще 150 г цукру. Готовий продукт перелити в чисту тару і відправити на кілька місяців на дозрівання. Після закінчення 2-3 місяців, напій готовий, його треба тільки зняти з осаду і можна подавати до столу, попередньо охолодивши.

Домашнє вино з рису на смородиновому варення

Дуже простий і швидкий рецепт. З нього можна приготувати смачний алкогольний напій із звичайних інгредієнтів, які знайдуться у кожного вдома. Необхідні складові для приготування:

 • Вода – 1 л;
 • Рис – 1 ст.;
 • Родзинки – 30 г;
 • Варення чорної смородини – 1 кг.

Всі інгредієнти перемішати і помістити їх в бродильний посудину. На ємність надіти медичну рукавичку або гідрозатвор і поставити, бажано в тепле місце. Коли рукавичка повністю опаде або (якщо використовується гідрозатвор) перестане виділятися газ, це сигналізує про готовність вина. Далі, його слід профільтрувати і відправити на дозрівання.

Рецепт вина з чорничного варення

Алкоголь з чорниці можна приготувати досить високої якості. Домашнє вино, зроблене з забродженого або ж зі свіжого чорничного варення, не є винятком. До того ж вітаміни та мікроелементи, Як приготувати варення винощо містяться в чорниці, роблять цей напій надзвичайно корисним для здоров’я. Необхідні для приготування такого напою інгредієнти:

 • Цукор – 1 ст.;
 • Родзинки – 20 г;
 • Вода – 1.5 л;
 • Варення з чорниці – 1.5 кг.

Перемішати теплу воду з варенням у великому скляному посуді, краще всього для цієї мети підійде 5-ти літровий бутель. Всипати родзинки і половину склянки цукру, потім слід ретельно перемішати суміш. Встановити гідрозатвор і залишити приблизно на 3 тижні в теплі. По закінченні бродіння, зняти спиртне з осаду, а потім перелити в чисту тару і залишити на 3 місяці на дозрівання. Потім повторно зняти з осаду. Продукт готовий.

Простий рецепт вина зі свіжого або забродженого варення без родзинок

Якщо під рукою немає родзинок, але всі інші інгредієнти є в наявності, можна приготувати напій і без нього.

Склад:

 • Вода – 1 л;
 • Варення (будь-який) – 1 л;
 • Винні дріжджі – 25 р.

У ретельно вимиту трилітрову банку влити воду і змішати її з варенням. У невеликій кількості бажано теплої води розвести дріжджі і влити суміш в банку з варенням. Якщо ви віддаєте перевагу солодкі вина у такому випадку рекомендується додати цукор. Далі слід ретельно перемішати, закрити кришкою і залишити на кілька днів. Коли почнеться бродіння, рідину процідити через марлю, потім слід Як приготувати варення виноперелити спиртне в іншу, чисту ємність, встановити на неї гідрозатвор і залишити на кілька тижнів. Після того як бродіння завершиться, слід зняти напій з осаду і розлити в чисту тару.

Як самостійно приготувати домашнє вино з дріжджами на варення

Ще один простий рецепт без використання родзинок. Для того щоб приготувати такий напій, нам знадобиться:

 • Вода кип’ячена – 1 л;
 • Старе варення – 1 кг;
 • Дріжджі сухі – 20 г;
 • Рис – 200 р.

Трилітрову банку обдати окропом, попередньо вимивши содою. Витерти насухо. Всипати в неї немитий рис і дріжджі. Залити водою, змішаною з варенням. Надіти гумову рукавичку або спеціальний затвор і залишити в теплі на 3 тижні. Після закінчення приблизно 20 днів, профільтрувати спиртне, перелити в стерильні пляшки і поставити в холодильник на кілька днів. Якщо продукт буде недостатньо солодким, можна додати цукор.

Іноді перш ніж викинути який-небудь продукт, варто подумати, для чого його можна використовувати. У випадку зі старим варенням кращим варіантом є приготування вина. Це насправді дуже просто зробити вдома, до того ж воно готується з найпростіших продуктів, які знайдуться в запасі у кожної господині, а рецепти вин на будь-який смак є у вільному доступі.