Як вигнати самогон без самогонного апарату

Зміст

  • Сільський метод
  • Виморожування самогону
  • Недоліки методів безаппаратных

Сучасні самогонні апарати дозволяють гнати домашній алкоголь без вмісту шкідливих речовин і не має сивушного запаху. Виробники пропонують сучасні самогонні пристрої обладнані Як вигнати самогон без самогонного апаратусухопарником, хорошим або охолоджувачем оснащені ректификационными колонами. Термометри та регулятори дозволяють підтримувати потрібну температуру перегонки. Такі пристрої дозволяють гнати самогон хорошої якості.

Недоліками заводських апаратів можна визнати високу вартість виробів. Недорогі моделі не забезпечують якісну очистку, при цьому у більшості таких пристроїв перегінний куб має невеликий об’єм, що істотно подовжує термін перегонки. Хороші моделі з достатнім об’ємом перегонной ємності коштує хороших грошей. Тому можна зробити переробку браги дідівськими методами, а потім повторно перегнати самогон за допомогою недорогого апарату заводського виготовлення.

Сільський метод

Цей метод ще називають перегонкою самогону по чорному. Суть його полягає в наступному. У місткість відповідного розміру встановлюється тара для збору конденсату. Пристрій закривається тазом, в який налита холодна вода. Нагріті пари, що містять алкоголь, конденсуються на поверхні таза з холодною водою і стікають в отриману ємність. По мірі нагрівання ємність в тазу змінюється на холодну. У результаті виходить самогон, від запаху якого нудить, а вживати його просто неможливо. Отриману рідину очищають і піддають повторній перегонці.

Навіть при такому простому способі перегонки існують свої технологічні особливості. Встановлена у бак збірна ємність повинна бути в діаметрі на 3-5 см менше перегоночного куба, і при цьому не торкатися гарячої браги. Місце дотику верху бака і тазу з холодною водою слід герметизувати за допомогою тканини, тіста Як вигнати самогон без самогонного апаратуабо глини. Це охоронить від специфічного запаху і втрати парів, що містять алкоголь. Після того як процес буде завершений зняту ємність з самогоном слід потримати 5-10 хв. у відкритому стані і тільки потім перелити в посудину. Така процедура дозволить позбутися від легких ефірів та альдегідів та інших легкокипящих хімічних сполук.

Після невеликого удосконалення даної конструкції можна вигнати більш якісний самогон, але від запаху повністю позбутися не вийде. Для цього в перегінному баку трохи нижче дна приймальної ємності потрібно зробити отвір. В чаші для збору самогону також просвердлюють отвір і приварюють трубку з внутрішнім діаметром 3 – 5 мм, Далі її виводять під ухилом через отвір в баку, яке потім герметизують. Дане вдосконалення дозволить відокремити легко киплячі фракції і контролювати вихід самогону. При наявності соковарки її так само можна використовувати як апарат для перегонки браги в самогон. Для цього замість сітки для закладання сировини встановлюється таз з водою, а замість води заливається брага. Недоліком соковарки в процесі перегонки браги є недостатній обсяг заливається сировини.

Виморожування самогону

Цей метод можна використовувати взимку або при наявності хорошого морозильника. Суть методу полягає в тому, що міститься в бразі вода з частиною домішок заморожується і перетворюється у лід, а рідкий самогон зливається. Для того щоб отримати алкоголь методом заморожування його освітлюють за допомогою бентоніту або дають відстоятися протягом 7-10 днів. Після чого ємність з брагою виноситься на мороз і залишається там протягом 1-2 діб. За цей час брага замерзає і перетворюється в рихлий лід упереміж з самогоном. Після цього ємність перевертається догори дном, і самогон зливається в підставлену ємність. Гідність цього методу отримання самогону у відсутності додаткових витрат на енергоносії та відсутність специфічного запаху в приміщенні. У літній період ємність з брагою можна помістити в морозильну камеру. Якщо ємність велика і вся не поміщається в камеру, то спиртовмісну рідину можна розлити по пластикових пляшках і без праці заморозити.

Наступний спосіб виморожування можна проводити тільки в сильні морози від -20°С і нижче. Для цього потрібно зробити лоток завдовжки не менше 2м і встановити його під невеликим нахилом. На верхню частину Як вигнати самогон без самогонного апаратулотка тонкою цівкою ллється освітлена брага, вода примерзає до лотка, а самогон стікає в підставлену ємність. При облаштуванні такого пристосування слід враховувати те, що чим довше лоток і менше ухил, тим міцніше і краще вийде самогон. Лоток може бути зроблений з дерева або пластмаси, але краще, якщо він буде металевим. Отриману рідину можна пропускати через лоток нескінченну кількість разів, але значно підвищити якість отриманого продукту і позбутися від запаху не вийде. При такому способі виморожування брагу попередньо слід охолодити до температури 2-3°С, це дозволить значно прискорити процес.

Недоліки методів безаппаратных

Головним недоліком цих способів – неможливість отримати якісний напій без запаху і великої кількості шкідливих домішок. В отриманому в такий спосіб самогоні міститься велика кількість сивушних масел, ефірів, альдегідів і тому подібних ласощів несприятливо впливають на організм. З такого самогону неможливо отримати благородні напої і для цього потрібно буде його подальша переробка, з допомогою більш якісних апаратів. Також при сільському способі неможливо контролювати процес отримання і фортеця самогону, все робиться на око, тому кожен раз отриманий продукт різні властивості. Також слід враховувати й те, що при виїмці адміністратора чаші з бака з гарячою брагою можна отримати серйозні опіки.