Як зробити самогонний апарат

Зміст

  • Конструкція самогонного апарату
  • Як зробити саморобний агрегат своїми руками

Самогон гнали, женуть і будуть гнати. Якщо займатися цим як хобі і не переслідувати комерційні цілі, то законодавством таке заняття не карається. В іншому випадку варто очікувати проблеми. Сьогодні пляшка горілки задоволення досить дороге, до того ж нормальний продукт не купиш ні за 300 рублів, ні за 3000. Справа в тому, що якісний спирт дістати практично неможливо, або по блату, Як зробити самогонний апаратякщо є друзі у фармацевтичній сфері. Самогон ж, у свою чергу, напій гідний поваги і гордості. Приготування алкоголю своїми руками дозволяє бути впевненим в тому, що кінцевий продукт якісний і максимально натуральний. Задавшись метою виробляти алкоголь для свого задоволення, мимоволі виникає питання про те, з чого і яким чином зробити агрегат.

Більшість знатних умільців самогоноваріння віддають перевагу власноруч зібраному апарату, мотивуючи це тим, що немає нічого краще, ніж річ, створена власними руками, з повним вкладенням душі у справу. Варіацій створення агрегату дуже багато, але серед цієї множини існує ідеальний і простий спосіб, який допоможе зробити самогонний апарат самому, своїми руками і повністю розібратися в принципі його функціонування.

Конструкція самогонного апарату

Не варто лякатися зовнішнього вигляду самогонного апарату. На перший погляд агрегат здасться складним у створенні і зборі в єдине ціле, але за фактом все набагато простіше. Як кажуть: «Очі бояться, а руки роблять». Керуючись цією примовкою домогтися високої результативності можна в будь-якій справі, головне серйозний настрій і уважність. Для того щоб правильно зробити апарат для самогоноваріння самому, застосовуючи при цьому підручні засоби, слід розуміти з яких частин буде складатися вся подальша конструкція.

Найголовніша деталь – це перегінний куб Іншими словами, це ємність, у якій буде перебувати сусло для перегонки в самогон. Цей елемент працює допомогою нагрівання рідини, що знаходиться в ньому, виділяючи при цьому пари – спирти.

Другим елементом по значущості і необхідності буде імпровізований холодильник. Як зробити самогонний апаратНеобхідність у цій деталі обумовлюється тим, що виділяється перегінним кубом пар потрібно перетворити в конденсат, який згодом і стане кінцевим продуктом, пройшовши кілька етапів.

Холодильник не може обійтися без змійовика, який без особливих труднощів можна зробити своїми руками. Змійовик являє собою вигнуту в спіраль трубку, ідеальним матеріалом вважається тонкостінна мідна труба. Для заготівлі найкраще підійде трубка довжиною в 1,5–2 м.

Проміжним елементом є силіконові шланги або трубки, які пов’язують весь апарат в єдине ціле, шляхом з’єднання холодильника, перегінного куба і будь-яких доповнень, за типом дефлегматора.

Як зробити саморобний агрегат своїми руками

Визначившись з елементами, з яких складається вся конструкція самогонного апарата, далі слід розібратися з тим, які підручні матеріали підійдуть для спорудження агрегату своїми руками.

Вибір ємності для браги

Можна запросто зробити перегінний куб самому, використовуючи при цьому герметичну об’ємну тару, наприклад, алюмінієвий бідон, мідну бочку або пивний кег. Головне, щоб кришка щільно закривалася. В ідеалі підійде скороварка радянських часів, оскільки вона спочатку обладнана щільно закривається кришкою, а також отворами, які надалі слугуватимуть для з’єднання з іншими елементами і як скидання надлишкового тиску. Зручність використання скороварки полягає в її абсолютної готовності до застосування для поставленої мети – готувати першокласний Як зробити самогонний апаратсамогон самому.

Але якщо такий скороварки не є, то однозначно під рукою завжди є об’ємна каструля з міді або алюмінію. Використовуючи подібну посуд необхідно подбати про отворах, їх потрібно зробити в кришці, для подальшого приєднання шланга. У пророблені отвори необхідно вставити ніпеля?”, оснастити їх прокладкою або запаяти за допомогою термоклея затягнути гайками такого ж діаметру. Також важливо пам’ятати, що кришка повинна щільно прилягати до тарі. Для досягнення максимальної щільності між кришкою і ємністю, можна використовувати струбцини для стиснення. Остерігатися варто цинкової посуду, вона категорично заборонена для самогоноваріння, оскільки при контакті металу і браги, через деякий час виділяються шкідливі речовини – оксиди цинку.

Робимо систему охолодження своїми руками

На перший погляд конструкція системи охолодження може здатися складним, але насправді все набагато простіше. Для виготовлення холодильника зі змійовиком, буде потрібно деяку кількість запчастин, які можна придбати за невеликі гроші в сантехнічному магазині:

  • Сполучна муфта 110 мм – 1 шт
  • Поліпропіленові заглушки – 2 шт
  • Поліпропіленова труба 110 мм – 1 шт
  • Кабельний сальник ПГ29 – 2шт
  • Штуцери із з’єднувачем для шлангу і різьбою 1/2″ – 2 шт
  • Гайки 1/2″ – 2 шт
  • Гофрована нержавіюча труба 2 м з гайкою на ? – 1 шт

Зібрати все це самому в єдину конструкцію праці не складе, маючи стандартний набір інструментів: дриль або шуруповерт, розвідний ключ, 2 свердла у вигляді пера на 20 і 35, трохи силіконового Як зробити самогонний апаратгерметика, а також пляшка або качалка, для накручування на неї гофрованої нержавіючої трубки.

Перше, що необхідно зробити, так це висвердлити 2 отвори в заглушці, одне на 35 мм для сальника, друге на 20 для штуцера. Зачищаємо отвори від задирок і вкручуємо сальник таким чином, щоб різьба була всередині заглушки. Те ж саме проробляємо з штуцером. Перш ніж затягнути гайками, вмонтовані деталі необхідно промазати силіконом і тільки після цього затягувати. Друга заглушка робиться таким же чином. Тепер слід приступити до накручування гофри на пляшку або качалку. Спочатку протягуємо трубу через сальник в поліпропіленової заглушці. Далі треба обвити трубкою навколо скалки або пляшки. Вийшла спіралевидний змійовик необхідно помістити в конструкцію з поліпропіленової труби і муфти. Вставляємо другу кришку знизу, при цьому протягуємо кінець гофрованої нержавіючої трубки через сальник. Зібрану конструкцію потрібно проклеїти в місцях стиків заглушок і труби, зробити це можна за допомогою звичайного суперклею.

Вибір з’єднувальних елементів

В якості проміжного з’єднувального елемента чудово підходять силіконові або мідні трубки. Категорично забороняється використання гумових або пластикових трубок, оскільки їм властиво виділяти неприємний запах, який може перейти в самогон, таким чином, зіпсувавши Як зробити самогонний апаратпродукт. Перевірити якість трубки дуже просто, достатньо її підпалити і спостерігати за результатом згоряння. Гумовий матеріал виділяє їдкий неприємний запах, що супроводжується кіптявою і чорною пригарью, а силікон, в свою чергу, оплавляється рівномірно, утворюючи білий попіл. В якості заміни силіконового шланга підійде гнучка мідна трубка. Знайти таку трубку не складно, вона знаходиться у вільному продажу на будь-якому ринку будівельних і сантехнічних матеріалів, або в магазинах. Мідна трубка також підійде для створення змійовика для охолоджувача самогонного апарату.

Щоб самому виготовити самогонний апарат з підручних матеріалів, достатньо розуміти принцип його роботи. Зручність саморобного агрегату полягає в тому, що його розміри можна підігнати під робочу площу. Перегінний куб і змійовик з міді відмінно підходять для отримання фруктового дистиляту, а нержавіюча сталь застосовується в процесі приготування спирту-сирцю.