Зміст

  • Пристрій самогонного апарату: з чого складається і як працює
  • З чого можна зробити домашній самогонний апарат?
  • Збільшення продуктивності самогонного апарату

Ще з давніх часів люди стали вживати алкогольні напої — тоді ще не було тієї великої кількості алкоголю, який представлений сьогодні. Саме тому люди шукали способи, як самостійно виготовляти міцні напої. Подібним способом стало створення самогонного апарату. Сьогодні багато звертаються до даного винаходу, так як вважається, що алкогольні напої, приготовані самостійно більш якісні і менш згубні для здоров’я. Про те, з чого складається і як самостійно зробити самогонний апарат, ми поговоримо в цій статті.

Пристрій самогонного апарату: з чого складається і як працює

У багатьох склалася думка, що самогонний апарат — це простий пристрій, яким користуються навіть невмілі люди, однак це не так. Цей механізм часто називають дистилятори. Він дозволяє виготовити міцну спиртовмісну рідину за допомогою браги. Її піддають процесу перегонки з рідини, що містить менший відсоток спирту. У кінцевому підсумку виходить алкогольний продукт з високим градусом.

Даний прилад працює за наступним принципом:

  • виробляє відділення етилового спирту (легко кипляче речовина) від води і різних сивушних масел (важко киплячі речовини);
  • відбувається підвищення концентрації спирту у виготовляється продукт (самогон) і знижується концентрація інших речовин.

На перший погляд пристрій лякає своєю складністю, великою кількістю механізмів і деталей, однак якщо розібратися детальніше, зрозуміти як працює апарат — все виявиться набагато простіше. Стандартний апарат по перегону самогону складається з:

  • перегінного куба;
  • холодильника (охолоджувача);
  • змійовика;
  • з’єднувальних трубок і шлангів;
  • іншого оснащення.

Перегінний куб являє собою ємність квадратної форми, куди в процесі виготовлення самогону поміщається базову сировину. Цю ємність розташовують на варильної поверхні плити або на розігрітій кам’яної печі. Під впливом температури базова сировина нагрівається і виділяє пари спирту.

Холодильник (охолоджувач) в поданій апараті являє собою охолоджуючий блок, який в обов’язковому порядку повинен бути присутнім. Його наявність необхідна для створення конденсату. Проведення пара через холодильник дозволяє перетворити його в рідину, яка збирається в окремій ємності. Важливо дотримувати необхідну температуру в холодильному обладнанні.

Змійовик являє собою одну із складових частин холодильника. Виглядає він як вигнута трубка, яка виготовляється з нержавіючого матеріалу. Вважається, що якість алкогольної продукції залежить від даної трубки — чим він довше, тим краще.

Сполучні трубки і шланги є посередниками між перегінним кубом і холодильником.

До іншого оснащення можна віднести всілякі термометри, тени, ємності і т. д.

Таким чином, можна говорити про те, що зробити самогонний апарат можна без праці, маючи всі необхідні складові пристрою.

З чого можна зробити домашній самогонний апарат?

Все геніальне – просто! Знайти з чого зробити самогонний апарат можна біля кожного будинку.

Скороварка або каструля, якими ви користуєтеся щодня, можуть бути використані як перегінний куб За рахунок кришки, що щільно прилягає і герметично закриває ємність, можна добитися потрібного ефекту. Також в якості перегінного куба можна використовувати металеву флягу або бідон. Головна умова — ємність повинна мати щільну кришку, яка буде закривати її. Багато самостійно виготовляють цю частину.

Змійовик слід виготовляти з нержавіючої сталі або міді. Перший матеріал поширений у використанні, так як він більш доступний, міцний і довговічний. В якості холодильника використовують ємності з кварцового скла, які можна купити в будь-якому з господарських магазинів, або ж звичайні пластикові пляшки на 5 л.

З’єднувальні шланги набувають в господарських магазинах — особливу увагу загострювати на них не варто, так як вони стандартні. Купувати краще силіконові шланги, так як вони більш довговічні і гігієнічні. Також замість таких шлангів можна застосовувати мідні трубки.

Вода в охолоджувач має надходити постійно — тут підійде шланг для подачі води в пральну машинку.

Зробити такий пристрій в домашніх умовах цілком реально і недорого. Собівартість витрачених на виготовлення матеріалів досить низька, що дозволяє будь-якому охочому виготовити подібний механізм. Його розміри можна підлаштовувати під особисті вимоги.

Збільшення продуктивності самогонного апарату

Виробництво самогону — це дуже кропіткий процес, який часто вимагає тривалого часу. Самогонне пристрій можна модернізувати, після чого воно буде швидше реалізовувати виробництво самогону. Як збільшити швидкість роботи і продуктивність самогонного апарату?

Реалізувати це можна за допомогою збільшення ємностей і всіх інших складових механізму. Великі розміри та обсяги складових дозволяють збільшити кількість готового продукту — самогону. Таким чином можна збільшити продуктивність представленого приладу.