Закуска «Фруктова човен»: покроковий рецепт в домашніх умовах

Святкові столи будинку прийнято прикрашати з допомогою різних гарних страв, і якщо ви не знаєте, за що взятися, то вам допоможе закуска «Фруктова човен». Її рецепт дуже простий, швидкий і універсальний. Тому в домашніх умовах його можна не лише відтворити, але й удосконалити. Покроковий рецепт настільки легкий, що складно повірити, як приготувати з таких елементарних продуктів настільки гарну закуску. Мало того, ми готуємо також і корисну їжу, адже всі фрукти багаті корисними вітамінами. Але щоб довго не розмовляти, давайте вирушимо на кухню і приготуємо фруктові човни як на фото.

Для човників нам потрібні:

 • Банан – 2 шт.;
 • Ківі – 3 шт.;
 • Мандарин – 6 шт.
 • Закуска «Фруктова човен»: покроковий рецепт в домашніх умовах

  Як вже говорилося раніше, ви можете модифікувати рецепт страви, додаючи нові фрукти або змінюючи старі. Але настійно рекомендуємо залишити мандарини, адже їх часточки ідеально підходять для вітрил. Якщо ви зможете знайти що-то більш годящееся за смаком і формі, то, будь ласка, замініть його. Це ваше власне творіння, і ви робите з ним все, що захочете.

  Приготування

  Спершу потрібно очистити фрукти. Промити і прибрати шкірку у банана, ківі очистити її «волохату» шкурку. Це легко зробити, якщо відрізати округлі частини з двох сторін, щоб вийшла як би бочка. І далі просунути ложку між шкіркою і м’якоттю, зробити круговий рух і знята шкірка. Мандарини просто добре промиємо, частину потрібно буде очистити, а частина не очищати. Але цим краще зайнятися в кінці, коли будуть готові заготовки.

  Закуска «Фруктова човен»: покроковий рецепт в домашніх умовах

  Мандарини і ківі нарізати на кільця, банани нашарувати як би на овали, щоб отриманий шматочок займав велику площу. Далі все розкладаємо так: гурток мандарини, ківі і банан. Протикаємо їх зубочисткою під кутом. А у стирчить кінчик зубочистки встромляємо мандаринову часточку, імітуючи човновий парус. Так проробити з усіма заготовками. І закуска «Фруктова човен» готова! Приємного апетиту.