Природа щедро наділила кішок, що народилися під знаком Овна, багатим набором непересічних якостей: всі вони воліють вести активний спосіб життя і підтримують діяльні контакти з оточуючим їх світом.

Кішки Овни — це фізично сильні та енергійні, наполегливі та настирні, самовпевнені створення з мінливим характером. Краще всього надати їм повну свободу дій і дати можливість встановлювати межі своєї території.

Овни не домосіди, вони воліють вулицю, причому їх більше цікавить суєта міського життя, а не спокій сільській місцевості.

У любовних справах Овен кіт є справжнім Казановою (до речі, всесвітньо відомий тяганина теж народився під цим знаком Зодіаку). Час від часу він буде пропадати з дому на декілька днів поспіль, а то й на цілий тиждень, відстоюючи в жорстоких бійках з суперниками своє право на найкрасивіших кішок сусідньої округи. Однак підкорену їм королеву, яка сподівається приручити свого кота Овна, чекає глибоке розчарування: якийсь час кіт буде просто без розуму від неї, але це в нього швидко мине, і тоді він відправиться на пошук іншого об’єкта. І будьте впевнені, кіт Овен завжди знайде, куди податися…

Кішки Овни — всі природжені кокетки. На відміну від котів вони, як правило, частіше повертаються додому, але значну частину часу все ж проводять за його межами, зачаровуючи своїх залицяльників. Правда, потім вони зазвичай стають зразковими матерями. Але як тільки кошенята підростуть, кішка—мама визнає свій батьківський обов’язок виконаним.

Кішці Овну не потрібні час і додаткові зусилля, щоб отримати необхідний заряд бадьорості та енергії. Ці якості у неї вроджені. З самого раннього дитинства, ледь відкривши очі, кошеня Овен швидко усвідомлює, що навколишній світ сповнений різноманітних предметів, з якими він може пограти.

Маленькі витівки можна пробачити кошеняті, однак коли кошеня перетвориться у молодого і сильного кота, стережіться прояви у нього подібних звичок: його наполегливий інтерес до свисающему зі столу куті скатертини призведе до того, що всі предмети на столі одного разу обрушаться на нашого ігрунов. Правда, вроджений інстинкт підкаже йому про загрозу катастрофи, і в останню частку секунди він встигне відскочити вбік і сховатися з місця злочину.

Кошеня Овен є до того ж приголомшливим клоуном і акробатом. Коли він опиняється в центрі загальної уваги, то обов’язково приймається демонструвати цілу програму найрізноманітніших трюків, в яку входять стрибки в довжину і висоту, перекиди, кульбіти, перевороти, жонглювання предметами, ходіння по канату…

Так як кішки Овни проводять дуже мало часу в будинку, то люди, які там проживають разом з ними, практично позбавлені можливості дізнатися краще їх характер, звички, уподобання та бажання. В принципі, тут і дізнаватися щось особливо нічого, так як Овни мають на рідкість відкритий характер.

Кішки Овни досить імпульсивні та запальні. Правда, вони так само швидко відходять, як і заводяться. Виражаючи свої почуття і емоції головним чином за допомогою фізичного контакту, Овни отримують явне задоволення, коли їх гладять, ворушать шерстку або чухають за вушком.

Ви повинні бути цілком певним складом характеру, якщо збираєтеся розділити свій дах з Овном. Це особливо необхідно, якщо Ви взяли в будинок Овна кота, у якого майже відсутні вроджені стримувальні центри. Тому, по—перше, у Вас повинен бути спокійний і врівноважений характер, який допоможе Вам встояти перед нескінченним потоком непередбачуваних вчинків цього свавільного бродяги, а по—друге, Ви повинні повністю відмовитися від будь-якого прояву занепокоєння за долю Вашого друга під час тривалих поїздок з дому. І тоді сильний характер Овна і його активний спосіб життя доставлять Вам масу задоволення.

Про сумісність кішки Овна з представниками деяких інших знаків Зодіаку — як з людьми, так і з кішками.

Якщо Діва вирішить пов’язати своє життя з Овном, то вона повинна знати, що цей союз може проіснувати досить недовго, так як Діва з її надмірною пристрастю до порядку навряд чи зможе довго виносити той безлад, який внесе в їх спільне життя Овен.

Ракам слід також дуже обачно підходити до партнерства з Овнами. Справа в тому, що Раки дуже шанують святість домашнього вогнища, щоб терпіти поруч із собою якогось тимчасового постояльця.

Кішка Овен, мабуть, може стати кращою парою для кішки, народженої під тим же знаком. Обидві вони настільки зайняті своїми власними проблемами, що практично не мають можливості серйозно турбуватися один про одного. Вони добре сумісні у фізичному і розумовому відношенні.

Овен і Лев обидва енергійні й чарівні, в принципі, теж можуть скласти хорошу пару. Але тут також не можна повністю виключати можливість того, що дух суперництва цих сильних особистостей може взяти верх над розумом і життєвою доцільністю.

Чудове партнерство, особливо з точки зору Овна, може скластися у нього з Вагами. Безкорисливість і схильність до самопожертви останніх легко доповнює і врівноважує більш вимогливий, жорсткий і динамічний характер Овна. Він же в свою чергу заряджає енергією Ваги.

Що стосується Близнюків і Стрільця, то представники цих знаків достатньою мірою активні, вельми кмітливі та розумні, що допомагає їм без особливої праці уживатися з дуже рухливими і фізично активними Овнами.

Розумово добре розвинений і позбавлений умовностей Водолій зі своїм нестандартним підходом до життєвих ситуацій також може по достоїнству оцінити кипучу енергію кішки Овна.