Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

 

Для того, щоб без праці спілкуватися з іншими людьми, час від часу нам доводиться їх у чомусь переконувати. Сильний аргумент можна підібрати різними шляхами, але знак Зодіаку нерідко може надати в цьому вагому підтримку.

 

Як переконати Овна?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Представники цього знака швидше самі переконають вас у чому завгодно, причому у них варто повчитися того напору і силу щирої віри, з якої вони діють. Якщо вам дуже треба переконати в чому-то Овна, то можете пожертвувати кількома раціональних аргументів на користь тих, що насичені почуттями та емоціями. Говорите надихаючі слова, наводите цитати великих людей, керуйте своїм голосом і інтонацією. Чим більше куражу буде в ваших словах, тим переконливіше в цілому будуть і ваші аргументи.

 

Як переконати Тільця?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

З Тільцями в більшості життєвих ситуацій поспішати не варто, а вже якщо мова йде про суперечку, то тут поспіх і зовсім під забороною. Вся справа в тому, що цей знак славиться своїм знаменитим впертістю і не варто занадто явно змінювати точку зору Тільця на якесь питання. Подумайте над раціональними доводами, і чим більше ви їх зберете, тим краще. Подайте все так, що від вашої точки зору виграє не тільки сам Телець, але і близькі йому люди. Тельці щиро прив’язані до своєї сім’ї, ставлячи благополуччя близьких понад усе.

 

Як переконати Близнюків?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Ерудиція в тому питанні, за яким ви збираєтеся переконати Близнюків, зайвою не буде точно. Готуйтеся до того, що вам доведеться перелопатити купу довідкової літератури, подивитися, що пишуть в Інтернеті з цього приводу, а може підстрахуватися і особистою розмовою з тим, хто вважається профі в цьому питанні. Іншими словами, готуйтеся до того, що вам належить інформаційний шквал, який ви повинні осмислити, а трішки пізніше направити і на самих Близнюків. При цьому використання прийомів ораторського майстерності значно спростить вашу задачу.

 

Як переконати Раку?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Зайвий натиск і самовпевненість можуть звести до нуля ефективність навіть самих продуманих аргументів, якщо вам необхідно в чомусь переконати Раку. Краще діяти м’яко, емоційно і не забуваючи періодично показувати, що ви розумієте причину сумніву чи недовіри Раку до вашої точки зору. Якщо вам вдасться довести Раку, що ви з ним на одній хвилі, то процес переконання піде набагато швидше. І не варто наводити точки зору різних людей, краще послатися на якийсь одна думка. Якщо те, в чому ви хочете переконати Раку, допоможе зробити життя комфортнішим і безпечнішим, то зробіть цей аргумент наріжним каменем вашої бесіди.

Як переконати Лева?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Нехай Лев приймає рішення сам або, принаймні, думає, що самостійно впливає на хід подій. Останнє слово в підсумку краще залишити саме за ним, а тому з самого початку повідомте, що ви тільки викладаєте факти, а вже розбиратися з ними буде сам Лев. Представники цього знака люблять бути веденими і погоджуються на підлеглі ролі тільки в крайніх випадках. Суперечки та дискусії до таких не належать. Змалюйте Леву його особисту вигоду від згоди з вашою точкою зору і покажіть йому можливості для зростання своєї популярності або поліпшення іміджу в очах оточуючих. Але не забувайте наголошувати, що він може приймати рішення тільки за власним розсудом.

 

Як переконати Діву?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Представники цього знака Зодіаку мають природного раціональністю і критичністю розуму, але при цьому уникають конфліктів і з’ясувань відносин. Дійте без напору, але посилайтесь на авторитетні джерела, приводьте конкретні факти і оперуйте цифрами. З Дівами краще вести діалог, не захоплюючись своєю персоною і надаючи Дівам можливість висловлюватися, задавати питання. Підкреслюйте загальну для вас обох вигоду, переконуйте в корисності і практичності того, що ви пропонуєте. Дівам дуже складно зважитися на те, чого вони не впевнені, а значить, треба підготувати і аргументи на користь того, що ваша точка зору повністю перевірена і не несе в собі ніяких ризиків.

 

Як переконати Ваг?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Забудьте про бурхливих суперечках, якщо вам треба переконати в чомусь Ваг. Всім своїм виглядом показуйте, що вам не важливо, хто переможе у суперечці, головне — щоб всі були задоволені. Ваги намагаються прийняти таке рішення, яке б в рівній мірі задовольнило обидві сторони, тому і самі демонструйте, що ви готові до компромісів. Підвищувати голос, пручатися і переходити на особистості — все це заборонені засоби, які тільки погіршать ваші шанси переконати Ваг. Тактовність, готовність поступитися і дипломатія — ось ваше «секретна зброя», яке допоможе вам придбати вірного союзника в особі Ваг.

Як переконати Скорпіона?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Перш ніж ви спробуєте в чомусь переконати Скорпіона, уважно спостерігайте за цією людиною і не поспішайте викладати свої козирі в розмові. Сильні аргументи прибережіть наостанок, коли інші засоби будуть вичерпані. І готуйтеся до того, що спір може прийняти затяжний характер, багато в чому — з-за впертість самого Скорпіона. Теоретично, Скорпіон може змінити свій погляд на світ, але для цього вам доведеться дійсно проявити високу майстерність — ораторське і суто психологічний. Чим більше аргументів у вас буде в запасі, тим вище ваші шанси схилити цього співрозмовника до вашої точки зору. Але не забувайте про послідовності — спочатку викладайте слабкі аргументи, потім — сильні, а наостанок — незаперечні.

 

Як переконати Стрільця?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

У суперечках зі Стрільцем головне не захоплюватися, бо представники цього знака Зодіаку — прекрасні оратори, які легко зможуть переінакшити ваші ж власні слова. Оптимізм і ніякого згущення фарб в похмурих тонах, навіть якщо сам предмет спору не дуже-то й веселе — ось основні правила переконання Стрільця. До речі, знання різних точок зору буде вагомим бонусом у вашу користь. Щедро описуйте барвисті перспективи того, що буде, якщо Стрілець прийме вашу точку зору. Але знову-таки не захоплюйтеся — якщо Стрілець запримітить, що його хочуть провести, то тема діалогу буде взагалі закрита, і кожен залишиться при своїй думці.

 

Як переконати Козерога?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Готуючись переконати в чомусь Козерога, вибудовуйте всі свої аргументи в певній послідовності. Саме структура самої бесіди вкрай важлива для представників цих знаків Зодіаку. Для Козерога немає нічого тягостней, ніж сумбурно виражається співрозмовник, який хаотично скаче з одного аргументу до іншого. Не забувайте і про те, що Козерога простіше переконати фактами, логічними висновками, цифрами і графіками. Якщо всього цього у вас немає, то пообіцяйте хоча б конкретні дати, до яких Козеріг отримає результат, якщо надійде по-вашому. І не забувайте про те, що ваші аргументи повинні збігатися з його уявленнями про борг і порядку.

 

Як переконати Водолія?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Переконати в чомусь Водолія неважко, якщо ви пообіцяєте йому новий захоплюючий досвід або пригода, яка його чекає в разі прийняття вашої точки зору. Звичайно, краще заздалегідь підготуватися до такої розмови і прочитати літературу або хоча б трохи вивчити сам предмет спору. Ви можете пообіцяти йому підтримку, у випадку його згоди з вашими умовами. Водоліїв чудово переконує опис перспектив, які відкриваються перед ним після того, як він прийме вашу точку зору. Але тиснути на Водоліїв і маніпулювати ними марно, бо в такому разі ваш співрозмовник закриється і припинить з вами подальше спілкування. Натякнувши Водолію, що вибір шляху все одно залишиться за ним, ви додасте собі додаткові очки в будь-якій суперечці.

 

Як переконати Риб?

Як переконувати представників різних знаків Зодіаку

Рибам неважко прийняти вашу точку зору, якщо ви детально викладіть їм свій план, не збиваючись на другорядні подробиці. Не забувайте про емоційність і не намагайтеся побудувати бесіду цілком на сухих цифрах і формальних факти. З представниками цього знаку Зодіаку простіше домовитися, якщо дати їм якийсь час все обдумати і не змушувати негайно приймати рішення. Для Риб вкрай важлива і та атмосфера, в якій проходить діалог, тому подбайте про те, щоб вас не відволікали від розмови сторонні подразники — телефонні дзвінки, бубонить радіоприймач або раптові відвідувачі.