Для того, щоб без праці спілкуватися з іншими людьми, час від часу нам доводиться їх у чомусь переконувати. Сильний аргумент можна підібрати різними шляхами, але знак Зодіаку нерідко може надати в цьому вагому підтримку.

 

Як переконати Овна?

Представники цього знака швидше самі переконають вас у чому завгодно, причому у них варто повчитися того напору і силу щирої віри, з якої вони діють. Якщо вам дуже треба переконати в чому-то Овна, то можете пожертвувати кількома раціональних аргументів на користь тих, що насичені почуттями та емоціями. Говорите надихаючі слова, наводите цитати великих людей, керуйте своїм голосом і інтонацією. Чим більше куражу буде в ваших словах, тим переконливіше в цілому будуть і ваші аргументи.

 

Як переконати Тільця?

З Тільцями в більшості життєвих ситуацій поспішати не варто, а вже якщо мова йде про суперечку, то тут поспіх і зовсім під забороною. Вся справа в тому, що цей знак славиться своїм знаменитим впертістю і не варто занадто явно змінювати точку зору Тільця на якесь питання. Подумайте над раціональними доводами, і чим більше ви їх зберете, тим краще. Подайте все так, що від вашої точки зору виграє не тільки сам Телець, але і близькі йому люди. Тельці щиро прив’язані до своєї сім’ї, ставлячи благополуччя близьких понад усе.

 

Як переконати Близнюків?

Ерудиція в тому питанні, за яким ви збираєтеся переконати Близнюків, зайвою не буде точно. Готуйтеся до того, що вам доведеться перелопатити купу довідкової літератури, подивитися, що пишуть в Інтернеті з цього приводу, а може підстрахуватися і особистою розмовою з тим, хто вважається профі в цьому питанні. Іншими словами, готуйтеся до того, що вам належить інформаційний шквал, який ви повинні осмислити, а трішки пізніше направити і на самих Близнюків. При цьому використання прийомів ораторського майстерності значно спростить вашу задачу.

 

Як переконати Раку?

Зайвий натиск і самовпевненість можуть звести до нуля ефективність навіть самих продуманих аргументів, якщо вам необхідно в чомусь переконати Раку. Краще діяти м’яко, емоційно і не забуваючи періодично показувати, що ви розумієте причину сумніву чи недовіри Раку до вашої точки зору. Якщо вам вдасться довести Раку, що ви з ним на одній хвилі, то процес переконання піде набагато швидше. І не варто наводити точки зору різних людей, краще послатися на якийсь одна думка. Якщо те, в чому ви хочете переконати Раку, допоможе зробити життя комфортнішим і безпечнішим, то зробіть цей аргумент наріжним каменем вашої бесіди.

Як переконати Лева?

Нехай Лев приймає рішення сам або, принаймні, думає, що самостійно впливає на хід подій. Останнє слово в підсумку краще залишити саме за ним, а тому з самого початку повідомте, що ви тільки викладаєте факти, а вже розбиратися з ними буде сам Лев. Представники цього знака люблять бути веденими і погоджуються на підлеглі ролі тільки в крайніх випадках. Суперечки та дискусії до таких не належать. Змалюйте Леву його особисту вигоду від згоди з вашою точкою зору і покажіть йому можливості для зростання своєї популярності або поліпшення іміджу в очах оточуючих. Але не забувайте наголошувати, що він може приймати рішення тільки за власним розсудом.

 

Як переконати Діву?

Представники цього знака Зодіаку мають природного раціональністю і критичністю розуму, але при цьому уникають конфліктів і з’ясувань відносин. Дійте без напору, але посилайтесь на авторитетні джерела, приводьте конкретні факти і оперуйте цифрами. З Дівами краще вести діалог, не захоплюючись своєю персоною і надаючи Дівам можливість висловлюватися, задавати питання. Підкреслюйте загальну для вас обох вигоду, переконуйте в корисності і практичності того, що ви пропонуєте. Дівам дуже складно зважитися на те, чого вони не впевнені, а значить, треба підготувати і аргументи на користь того, що ваша точка зору повністю перевірена і не несе в собі ніяких ризиків.

 

Як переконати Ваг?

Забудьте про бурхливих суперечках, якщо вам треба переконати в чомусь Ваг. Всім своїм виглядом показуйте, що вам не важливо, хто переможе у суперечці, головне — щоб всі були задоволені. Ваги намагаються прийняти таке рішення, яке б в рівній мірі задовольнило обидві сторони, тому і самі демонструйте, що ви готові до компромісів. Підвищувати голос, пручатися і переходити на особистості — все це заборонені засоби, які тільки погіршать ваші шанси переконати Ваг. Тактовність, готовність поступитися і дипломатія — ось ваше «секретна зброя», яке допоможе вам придбати вірного союзника в особі Ваг.

Як переконати Скорпіона?

Перш ніж ви спробуєте в чомусь переконати Скорпіона, уважно спостерігайте за цією людиною і не поспішайте викладати свої козирі в розмові. Сильні аргументи прибережіть наостанок, коли інші засоби будуть вичерпані. І готуйтеся до того, що спір може прийняти затяжний характер, багато в чому — з-за впертість самого Скорпіона. Теоретично, Скорпіон може змінити свій погляд на світ, але для цього вам доведеться дійсно проявити високу майстерність — ораторське і суто психологічний. Чим більше аргументів у вас буде в запасі, тим вище ваші шанси схилити цього співрозмовника до вашої точки зору. Але не забувайте про послідовності — спочатку викладайте слабкі аргументи, потім — сильні, а наостанок — незаперечні.

 

Як переконати Стрільця?

У суперечках зі Стрільцем головне не захоплюватися, бо представники цього знака Зодіаку — прекрасні оратори, які легко зможуть переінакшити ваші ж власні слова. Оптимізм і ніякого згущення фарб в похмурих тонах, навіть якщо сам предмет спору не дуже-то й веселе — ось основні правила переконання Стрільця. До речі, знання різних точок зору буде вагомим бонусом у вашу користь. Щедро описуйте барвисті перспективи того, що буде, якщо Стрілець прийме вашу точку зору. Але знову-таки не захоплюйтеся — якщо Стрілець запримітить, що його хочуть провести, то тема діалогу буде взагалі закрита, і кожен залишиться при своїй думці.

 

Як переконати Козерога?

Готуючись переконати в чомусь Козерога, вибудовуйте всі свої аргументи в певній послідовності. Саме структура самої бесіди вкрай важлива для представників цих знаків Зодіаку. Для Козерога немає нічого тягостней, ніж сумбурно виражається співрозмовник, який хаотично скаче з одного аргументу до іншого. Не забувайте і про те, що Козерога простіше переконати фактами, логічними висновками, цифрами і графіками. Якщо всього цього у вас немає, то пообіцяйте хоча б конкретні дати, до яких Козеріг отримає результат, якщо надійде по-вашому. І не забувайте про те, що ваші аргументи повинні збігатися з його уявленнями про борг і порядку.

 

Як переконати Водолія?

Переконати в чомусь Водолія неважко, якщо ви пообіцяєте йому новий захоплюючий досвід або пригода, яка його чекає в разі прийняття вашої точки зору. Звичайно, краще заздалегідь підготуватися до такої розмови і прочитати літературу або хоча б трохи вивчити сам предмет спору. Ви можете пообіцяти йому підтримку, у випадку його згоди з вашими умовами. Водоліїв чудово переконує опис перспектив, які відкриваються перед ним після того, як він прийме вашу точку зору. Але тиснути на Водоліїв і маніпулювати ними марно, бо в такому разі ваш співрозмовник закриється і припинить з вами подальше спілкування. Натякнувши Водолію, що вибір шляху все одно залишиться за ним, ви додасте собі додаткові очки в будь-якій суперечці.

 

Як переконати Риб?

Рибам неважко прийняти вашу точку зору, якщо ви детально викладіть їм свій план, не збиваючись на другорядні подробиці. Не забувайте про емоційність і не намагайтеся побудувати бесіду цілком на сухих цифрах і формальних факти. З представниками цього знаку Зодіаку простіше домовитися, якщо дати їм якийсь час все обдумати і не змушувати негайно приймати рішення. Для Риб вкрай важлива і та атмосфера, в якій проходить діалог, тому подбайте про те, щоб вас не відволікали від розмови сторонні подразники — телефонні дзвінки, бубонить радіоприймач або раптові відвідувачі.