Кожен знак Зодіаку має особливими рисами, які позначаються і на музичних уподобаннях людей. Який напрям Вам підходить? Давайте подивимося, яка музика подобається типовим представникам знаків Зодіаку і як вона відповідає їх внутрішньому настрою.

 

Музика для Овнів

Типовий представник цього знака зодіаку незалежно від статі досить енергійний і цілеспрямований, нехай навіть цілі його змінюються залежно від настрою. Овни воліють життєстверджуючу, бадьору музику, на що налаштовує їх планета Марс, під незмінним впливом якої вони знаходяться. Їх музика — це бравурні марші на зразок Турецького маршу або навіть Прощання слов’янки, в якому, незважаючи на смуток, чується потужна життєстверджуюча пісня прийдешньої Перемоги. Типові представники знаку Овен балдіють також від знаменитого «Танцю з шаблями» Хачатуряна. Швидка, енергійна музика як не можна краще відповідає їх настрою та схильності до позитиву — навіть у найскладніших життєвих ситуаціях. Овни, далекі від класики і віддають перевагу сучасні ритми, швидше за все, будуть шанувальниками техно та іншої музики в дуже швидкому ритмі.

 

Музика для Тельців

Типові Тельці — люди спокійні і неквапливі, віддають перевагу жити в розміреному життєвому ритмі і нелегко змінюють звичний життєвий уклад. Музику, яка полюбилася їм в юному віці, вони будуть слухати до сивого волосся, анітрохи не утомляясь її одноманітністю. Тельці зазвичай воліють мелодійну, неголосну музику ліричного змісту. Серед представників цього знака — величезна кількість меломанів і талановитих музикантів (адже Тельцем управляє Венера, планета гармонії і краси), що грають як класику, так і сучасні композиції з ухилом в романтику.

 

Музика для Близнюків

Типові Близнюки — люди дуже ділові, метушливі й непосидючі, вони люблять зміни, а смаки їх часто змінюються. Сьогодні Близнюк буде слухати реп, а завтра, під настрій, — жалісну лірику, яка післязавтра, в свою чергу, зміниться важким металом. Близнюки — класичні меломани з дуже різноманітним смаковим репертуаром. Часто в плей-листі поєднуються абсолютно протилежні музичні стилі. Але більша частина їх віддає перевагу легку ненав’язливу музику, яку добре слухати в якості супроводу в їх численних поїздках і відрядженнях.

 

Музика для Раків

Душа типового представника знака Рак — дуже чуйна і вразлива, дуже чутливо сприймає емоції інших людей і вкрай вразлива до будь грубим і дискомфортних ситуацій. Типовий представник знаку Рак любить музику з ухилом в психоделік або глибоку лірику, що проникає в самі глибини їх бездонною рачьей душі. Багатьом з них подобаються старі співаки далеких часів начебто солодкоголосого Орфея 20 століття Елвіса Преслі, який мав Місяць у знаку Рака, яка подарувала йому дуже чуттєвий, ліричний тембр голосу і красу виконання. Тому Раки зазвичай цінують старовину і є шанувальниками шлягерів. Їм не подобається різкий, голосний, енергійна музика, вона викликає в них почуття глибокого дискомфорту.

Музика для Львів

Типовий представник знака Лев схильний до позитивного погляду на життя і оптимізму, тому Левам подобається бадьора, весела і обов’язково життєстверджуюча музика. Однак, на відміну від бравурних Баранів, Лев воліє не настільки голосну, але дуже бадьорить і налаштовує на успіх музику на зразок старих радянських пісень 30-х років минулого століття — таких хітів часів індустріалізації, як «А ну-ка песню нам пропій веселий вітер!» або «Нас ранок зустрічає прохолодою». Пісні обов’язково повинні бути успішними. А всі пісні, в яких міститься натяк на смуток і печаль Леви не люблять. Вони також є шанувальниками офіційних державних гімнів, люблять урочисті концерти та офіціозну музику ідеологічного змісту й патріотичного спрямування. З сучасних ритмів їм подобається популярна музика і модні виконавці, яких вони будуть слухати, оскільки ті перебувають на гребені слави і успіху, а «успіх» для Лева — чарівне слово.

 

Музика для Дів

Типовий представник знаку Діви є людиною дуже організованим і пунктуальним, цю ж тенденцію вони привносять навіть у свій музичний смак. Діви воліють музику з чітким ритмом і правильно побудованою композицією, терпіти не можуть всі нетипове і авангардистський в музиці: всі чудернацьке і панковское викликає в них огиду своєю несообразностью. Серед Дів багато шанувальників класичної музики, е музики в стилі «Нью Ейдж», а також — одноманітною і навіть нудною техно та електронної музики.

 

Музика для Ваг

Типові Ваги — естети з декадентським відтінком. Вони люблять все высокопарное і урочисте, гармонійне, але місцями переобтяжене красивими вставками і віньєтками, іноді навіть доходить до солодкавої сентиментальності. Серед представників знаку Терезів також багато меломанів і професійних музикантів, як і серед представників знаку Телець. Венера дає їм великі музичні здібності і потяг до красивого, гармонійної музики. Ваги — великі шанувальники ліричної музики зразок старого красивого хіта «Лаванда». А ось жіноча половина знака Терезів є прихильницями мега-популярних любовних хітів від співаків начебто Стаса Михайлова чи Миколи Баскова.

 

Музика для Скорпіонів

Люди зі складним характером і нелегкою долею (яку, втім, вони часто схильні перебільшувати, називаючи нелегкій). Типові представники цього знака люблять важку для сприйняття музику на кшталт «Металіки», «Нірвани» або «Меновара», з гуркітливими ритмами і короткими ліричними переходами — все це як не можна краще відповідає бунтівної скорпионьей душі, тому серед представників цього знаку багато шанувальників важкого року і складною класики на кшталт музики Паганіні (який, як відомо, був Скорпіоном). З ліричної музики Скорпіони люблять психоделік з його неповторним ритмом, достающим до глибини душі. Ще одне типове музичне захоплення — сексуальна, чуттєва музика.

Музика для Стрільців

Типовий Стрілець завжди на взводі і готовий до праці і оборони», він романтичний до авантюризму і любить зміни, як і його астро-антагоніст Близнюк. Стрільці чимось схожі на Баранів у своїй любові до бравурної і військовій музиці, схиляє їх на те, що «все життя — боротьба, похід, а спокій нам тільки сниться». Але, так само, як і Леви, вони люблять офіціозну музику поточної політичної кон’юнктури і урочисту пишномовність офіційних концертів, де рівень патріотизму і любові до своєї батьківщини зашкалює. Так-так, саме Стрільці, для багатьох з яких «їх будинок — Всесвіт», і які рідко живуть все життя в тому місці, де вони народилися, тим не менш, люблять все життя пісні своєї батьківщини.

 

Музика для Козерогів

Типовий представник знака Козеріг надзвичайно серйозний, налаштований на поточний момент і деколи надмірно сухим і мало емоційний. Типові Козероги віддають перевагу спокійну музику абсолютно різних напрямків крім андерграунду, який їх цілком формальна натура сприймає як щось абсолютно чужорідне і далеке від них. Багато Козероги також є шанувальниками напрямку техно, яке багатьом іншим знакам Зодіаку може здатися нудним і одноманітним.

 

Музика для Водоліїв

Типові представники цього знака зодіаку — авангардисти в класичному розумінні цього слова. Вони люблять експерименти і поєднання непоєднуваного, а також терпіти не можуть офіціоз і будь-формалізм, проти якого вони періодично бунтують. Тому Водолії надзвичайно люблять альтернативну музику і андеграунд, а самі незвичайні представники цього знака є шанувальниками панку або будь-якого самого сміливого музичного напрямку. Хеві метал, хард рок, в кращому випадку — «нью ейдж» — всі вони є типово водолейскими музичними напрямками. Офіційна ж і популярна музика викликає у них глибоку тугу.

 

Музика для Риб

Типовий представник знака Риб — глибоко занурений у себе (або в оточення — в залежності від особливості натури) людина зі складною душею, чимось нагадує скорпионскую, але — менш бунтівної і більш сентиментальною. Багато представників цього знаку схильні до релігійності та пошуку сенсу життя з допомогою філософії. Вони воліють красиву, духовної спрямованості музику — зразок музики композитора Карунеша, а також — релігійну музику будь-яких конфесій. Ті з представників знаку, які відрізняються глибокою релігійністю, з задоволенням слухають органну і церковну музику з її урочистими переливами і високодуховною спрямованістю. Менш релігійні представники цього знака воліють просто популярну ліричну музику з глибоко чуттєвим відтінком.