Яку музику слухають знаки Зодіаку

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має особливими рисами, які позначаються і на музичних уподобаннях людей. Який напрям Вам підходить? Давайте подивимося, яка музика подобається типовим представникам знаків Зодіаку і як вона відповідає їх внутрішньому настрою.

 

Музика для Овнів

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий представник цього знака зодіаку незалежно від статі досить енергійний і цілеспрямований, нехай навіть цілі його змінюються залежно від настрою. Овни воліють життєстверджуючу, бадьору музику, на що налаштовує їх планета Марс, під незмінним впливом якої вони знаходяться. Їх музика — це бравурні марші на зразок Турецького маршу або навіть Прощання слов’янки, в якому, незважаючи на смуток, чується потужна життєстверджуюча пісня прийдешньої Перемоги. Типові представники знаку Овен балдіють також від знаменитого «Танцю з шаблями» Хачатуряна. Швидка, енергійна музика як не можна краще відповідає їх настрою та схильності до позитиву — навіть у найскладніших життєвих ситуаціях. Овни, далекі від класики і віддають перевагу сучасні ритми, швидше за все, будуть шанувальниками техно та іншої музики в дуже швидкому ритмі.

 

Музика для Тельців

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типові Тельці — люди спокійні і неквапливі, віддають перевагу жити в розміреному життєвому ритмі і нелегко змінюють звичний життєвий уклад. Музику, яка полюбилася їм в юному віці, вони будуть слухати до сивого волосся, анітрохи не утомляясь її одноманітністю. Тельці зазвичай воліють мелодійну, неголосну музику ліричного змісту. Серед представників цього знака — величезна кількість меломанів і талановитих музикантів (адже Тельцем управляє Венера, планета гармонії і краси), що грають як класику, так і сучасні композиції з ухилом в романтику.

 

Музика для Близнюків

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типові Близнюки — люди дуже ділові, метушливі й непосидючі, вони люблять зміни, а смаки їх часто змінюються. Сьогодні Близнюк буде слухати реп, а завтра, під настрій, — жалісну лірику, яка післязавтра, в свою чергу, зміниться важким металом. Близнюки — класичні меломани з дуже різноманітним смаковим репертуаром. Часто в плей-листі поєднуються абсолютно протилежні музичні стилі. Але більша частина їх віддає перевагу легку ненав’язливу музику, яку добре слухати в якості супроводу в їх численних поїздках і відрядженнях.

 

Музика для Раків

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Душа типового представника знака Рак — дуже чуйна і вразлива, дуже чутливо сприймає емоції інших людей і вкрай вразлива до будь грубим і дискомфортних ситуацій. Типовий представник знаку Рак любить музику з ухилом в психоделік або глибоку лірику, що проникає в самі глибини їх бездонною рачьей душі. Багатьом з них подобаються старі співаки далеких часів начебто солодкоголосого Орфея 20 століття Елвіса Преслі, який мав Місяць у знаку Рака, яка подарувала йому дуже чуттєвий, ліричний тембр голосу і красу виконання. Тому Раки зазвичай цінують старовину і є шанувальниками шлягерів. Їм не подобається різкий, голосний, енергійна музика, вона викликає в них почуття глибокого дискомфорту.

Музика для Львів

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий представник знака Лев схильний до позитивного погляду на життя і оптимізму, тому Левам подобається бадьора, весела і обов’язково життєстверджуюча музика. Однак, на відміну від бравурних Баранів, Лев воліє не настільки голосну, але дуже бадьорить і налаштовує на успіх музику на зразок старих радянських пісень 30-х років минулого століття — таких хітів часів індустріалізації, як «А ну-ка песню нам пропій веселий вітер!» або «Нас ранок зустрічає прохолодою». Пісні обов’язково повинні бути успішними. А всі пісні, в яких міститься натяк на смуток і печаль Леви не люблять. Вони також є шанувальниками офіційних державних гімнів, люблять урочисті концерти та офіціозну музику ідеологічного змісту й патріотичного спрямування. З сучасних ритмів їм подобається популярна музика і модні виконавці, яких вони будуть слухати, оскільки ті перебувають на гребені слави і успіху, а «успіх» для Лева — чарівне слово.

 

Музика для Дів

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий представник знаку Діви є людиною дуже організованим і пунктуальним, цю ж тенденцію вони привносять навіть у свій музичний смак. Діви воліють музику з чітким ритмом і правильно побудованою композицією, терпіти не можуть всі нетипове і авангардистський в музиці: всі чудернацьке і панковское викликає в них огиду своєю несообразностью. Серед Дів багато шанувальників класичної музики, е музики в стилі «Нью Ейдж», а також — одноманітною і навіть нудною техно та електронної музики.

 

Музика для Ваг

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типові Ваги — естети з декадентським відтінком. Вони люблять все высокопарное і урочисте, гармонійне, але місцями переобтяжене красивими вставками і віньєтками, іноді навіть доходить до солодкавої сентиментальності. Серед представників знаку Терезів також багато меломанів і професійних музикантів, як і серед представників знаку Телець. Венера дає їм великі музичні здібності і потяг до красивого, гармонійної музики. Ваги — великі шанувальники ліричної музики зразок старого красивого хіта «Лаванда». А ось жіноча половина знака Терезів є прихильницями мега-популярних любовних хітів від співаків начебто Стаса Михайлова чи Миколи Баскова.

 

Музика для Скорпіонів

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Люди зі складним характером і нелегкою долею (яку, втім, вони часто схильні перебільшувати, називаючи нелегкій). Типові представники цього знака люблять важку для сприйняття музику на кшталт «Металіки», «Нірвани» або «Меновара», з гуркітливими ритмами і короткими ліричними переходами — все це як не можна краще відповідає бунтівної скорпионьей душі, тому серед представників цього знаку багато шанувальників важкого року і складною класики на кшталт музики Паганіні (який, як відомо, був Скорпіоном). З ліричної музики Скорпіони люблять психоделік з його неповторним ритмом, достающим до глибини душі. Ще одне типове музичне захоплення — сексуальна, чуттєва музика.

Музика для Стрільців

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий Стрілець завжди на взводі і готовий до праці і оборони», він романтичний до авантюризму і любить зміни, як і його астро-антагоніст Близнюк. Стрільці чимось схожі на Баранів у своїй любові до бравурної і військовій музиці, схиляє їх на те, що «все життя — боротьба, похід, а спокій нам тільки сниться». Але, так само, як і Леви, вони люблять офіціозну музику поточної політичної кон’юнктури і урочисту пишномовність офіційних концертів, де рівень патріотизму і любові до своєї батьківщини зашкалює. Так-так, саме Стрільці, для багатьох з яких «їх будинок — Всесвіт», і які рідко живуть все життя в тому місці, де вони народилися, тим не менш, люблять все життя пісні своєї батьківщини.

 

Музика для Козерогів

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий представник знака Козеріг надзвичайно серйозний, налаштований на поточний момент і деколи надмірно сухим і мало емоційний. Типові Козероги віддають перевагу спокійну музику абсолютно різних напрямків крім андерграунду, який їх цілком формальна натура сприймає як щось абсолютно чужорідне і далеке від них. Багато Козероги також є шанувальниками напрямку техно, яке багатьом іншим знакам Зодіаку може здатися нудним і одноманітним.

 

Музика для Водоліїв

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типові представники цього знака зодіаку — авангардисти в класичному розумінні цього слова. Вони люблять експерименти і поєднання непоєднуваного, а також терпіти не можуть офіціоз і будь-формалізм, проти якого вони періодично бунтують. Тому Водолії надзвичайно люблять альтернативну музику і андеграунд, а самі незвичайні представники цього знака є шанувальниками панку або будь-якого самого сміливого музичного напрямку. Хеві метал, хард рок, в кращому випадку — «нью ейдж» — всі вони є типово водолейскими музичними напрямками. Офіційна ж і популярна музика викликає у них глибоку тугу.

 

Музика для Риб

Яку музику слухають знаки Зодіаку

Типовий представник знака Риб — глибоко занурений у себе (або в оточення — в залежності від особливості натури) людина зі складною душею, чимось нагадує скорпионскую, але — менш бунтівної і більш сентиментальною. Багато представників цього знаку схильні до релігійності та пошуку сенсу життя з допомогою філософії. Вони воліють красиву, духовної спрямованості музику — зразок музики композитора Карунеша, а також — релігійну музику будь-яких конфесій. Ті з представників знаку, які відрізняються глибокою релігійністю, з задоволенням слухають органну і церковну музику з її урочистими переливами і високодуховною спрямованістю. Менш релігійні представники цього знака воліють просто популярну ліричну музику з глибоко чуттєвим відтінком.