Тельці в сексі характеризуються безмежної чуттєвістю і вмінням принести задоволення своєму партнерові. Це ідеальні коханці, тому що сила і енергія, яку вони з радістю віддають партнеру, не вичерпується.

Телець в сексі — однолюб і романтик

Тельці ніколи не квапляться з сексом, вони люблять зачаровувати, спокушати і створювати романтичну атмосферу для інтимної близькості. Представники цього Знаку все продумують до дрібниць: вони точно знають, коли, де і в якій атмосфері відбудеться фізична близькість. У сексі Тельцям подобаються ігри, романтичні прелюдії, вони майстерно володіють мистецтвом знаходження ерогенних зон у свого партнера.

Цей Знак відноситься до категорії однолюбов, і єдина причина зміни партнерів може — пошук ідеалу. У Тельців секс не може бути без любові. Вони сприймають інтимну близькість, як злиття душі і тіла. Тельців збуджують тактильні та тактильні відчуття, саме тому вони завжди звертають увагу на аромат, м’якість шкіри, пружність тіла і тактильні відчуття постільної білизни.

Які Тельці в ліжку?

Ні в якому разі не можна підганяти Тельців або проявляти наполегливість. Щоб розташувати до себе партнера, намагайтеся заздалегідь про все подбати і продумати сценарій прелюдії. Запаліть свічки, прикрасьте кімнату, наповніть приміщення спокусливими ароматами, зробіть еротичний масаж і дочекайтеся зустрічного сексуального пориву. Не дивлячись на високий рівень активності, Тельці віддають перевагу спочатку розпалити бажання до краю, щоб перебувати у стані чуттєвої борошна і лише потім перейти безпосередньо до статевого акту.

У сексуальному плані Тельці ідеальні партнери, адже для них найважливішим є доставити задоволення своєму партнеру, завжди знаходячи нові способи доставити коханій людині задоволення. Інтуїтивний дар завжди підказує їм, як правильно вести себе в ліжку. У ліжку Тельці готові до сексуальних експериментів і нововведень, тому сміливо можете відкрито висловлювати свої інтимні таємниці і сексуальні уподобання.

Сексуальна сумісність Тільця

Найбільш стійким союзом буде союз зі Скорпіоном, в поєднанні чуттєвості і духовності такого тандему немає рівних. Сексуальні стосунки з Рибами і Овнами зав’язувати не варто. Завжди пам’ятайте, щоб утримати Тільця одного сексу не достатньо. Не дивлячись на те, що це земний Знак, таємне потяг до партнера викликається духовними якостями. Проявляючи брутальність, неохайність або обмеженість, Ви можете відштовхнути від себе партнера.

Відданість і вірність, властиві Тельцям, не дозволяють різко обірвати особисті стосунки. Тому, якщо Ви помічаєте охолодження в сексі з Тельцем, не варто затягувати, зробіть перший крок до розставання, щоб не продовжувати свої муки. Якщо ж Ви тільки домоглися чуттєвого розташування з боку представника цього Знака, вам буде легко і просто зберегти свої стосунки.